Szafa wnękowa na zabudowaną pralkę w niewielkiej łazience

Nazwa projektu

Wnętrza mieszkania dwupokojowego pod wynajem w Krakowie

Kategoria

projekty wnêtrz mieszkañ i domów jednorodzinnych

Zabudowa wnękowa stanowi doskonałe rozwiązanie do wykorzystania przestrzeni w niewielkich mieszkaniach. W naszym projekcie wnętrza mieszkania dwupokojowego w Krakowie, wykorzystaliśmy zabudowę wnękową do ukrycia pralki. Szafa wnękowa została wykończona frontem z lustra montowanego na ramce aluminiowej. Podwójne drzwi skrywają ukrytą pralkę oraz przestrzeń magazynową. Zabudowa wnękowa to idealne rozwiązanie dla osób, które chcą wykorzystać przestrzeń w swoim mieszkaniu, a jednocześnie ukryć nieestetyczne sprzęty.

W naszym projekcie wnętrza mieszkania dwupokojowego w Krakowie, zastosowaliśmy szafę wnękową w celu ukrycia pralki. Szafa wnękowa została wykończona frontem z lustra montowanego na ramce aluminiowej. Podwójne drzwi skrywają ukrytą pralkę oraz przestrzeń magazynową. Zastosowanie szafy wnękowej pozwoliło nam w pełni wykorzystać przestrzeń w łazience, a jednocześnie ukryć nieestetyczny sprzęt.

Jeśli szukasz rozwiązania do wykorzystania przestrzeni w niewielkim mieszkaniu, szafa wnękowa jest idealnym rozwiązaniem. Nasz projekt wnętrza mieszkania dwupokojowego w Krakowie został zrealizowany z wykorzystaniem szafy wnękowej, która ukrywa pralkę i tworzy dodatkową przestrzeń magazynową. Szafa wykończona frontem z lustra montowanego na ramce aluminiowej.

Pozostałe zdjęcia: Aneks kuchenny w komfortowym mieszkaniu pod wynajem Stół jadalniany połączony z blatem kuchennym Drzwi przesuwne w niewielkim mieszkaniu Duże lustro we wnętrzu niewielkiego mieszkania Mieszkanie dwupokojowe z aneksem kuchennym Biała lakierowana zabudowa telewizora wykonana z płyty meblowej Jak optycznie powiększyć niewielką przestrzeń w mieszkaniu Sufit podwieszany w niewielkim mieszkaniu Ciemny blat kuchenny we wnętrzu nowoczesnego mieszkania Łazienka z dużym lustrem i szafką nad umywalką Wnęka na prysznic w niewielkiej łazience Pomysł na zastosowanie luster w niewielkiej łazience w mieszkaniu Szafa wnękowa na zabudowaną pralkę w niewielkiej łazience Płytki dekoracyjne gresowe na podłodze w łazience Łóżko tapicerowane w sypialni w mieszkaniu inwestycyjnym Szafa wnękowa w sypialni z frontem lakierowanym na wysoki połysk Połączenie sypialni z salonem z aneksem kuchennym

Kontakt z architektem: Magdalena Kidoñ Architekt Kraków Magdalena Kidoń
info@projektowanie-wnetrz.com 601 671 184

Podobne projekty