Nowoczesna biała łazienka na poddaszu z dodatkiem zieleni

Nazwa projektu

Projekt wnętrz domu jednorodzinnego w Krakowie

Kategoria

projekty wnêtrz mieszkañ i domów jednorodzinnych

Projekt został opracowany przez zespół jmsSTUDIOs.c Magdalena Kidoñ Michal Smolarski, w której w tym czasie Magdalena Kidoń była wspólnikiem.

Jeśli szukasz inspiracji do zaprojektowania nowoczesnej i funkcjonalnej łazienki dla dzieci, to mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie. Projekt wnętrz domu jednorodzinnego w Krakowie został zaprojektowany z myślą o maluchach. Łazienka dziecięca została całkowicie podporządkowana ich potrzebom i została wyposażona w naklejki ulubionych bohaterów z kreskówek. Dodatkowo, zielona ściana została stworzona, aby dodać wnętrzu świeżości i przytulności.

Projekt wnętrz domu jednorodzinnego w Krakowie to doskonały przykład, jak wykorzystać przestrzeń i stworzyć nowoczesne, piękne i komfortowe wnętrze. Łazienka dziecięca została zaprojektowana z uwzględnieniem najnowszych trendów w aranżacji wnętrz, a jej wyposażenie zostało dobrane w taki sposób, aby zapewnić maksymalny komfort i bezpieczeństwo.

Jeśli szukasz pomysłu na stworzenie pięknej i funkcjonalnej łazienki dla dzieci, to projekt wnętrz domu jednorodzinnego w Krakowie będzie dla Ciebie doskonałym wyborem. Nowoczesna biała łazienka na poddaszu z dodatkiem zieleni to idealna propozycja dla rodzin z dziećmi, które cenią sobie piękno i wygodę.

Pozostałe zdjęcia: Nowoczesna biała łazienka na poddaszu z dodatkiem zieleni Łazienka dla dzieci w domu jednorodzinnym Aranżacja nowoczesnego salonu z zieloymi dodatkami Dekoracja nowoczesnego wnętrza salonu z ciekawymi dodatkami Projekt salonu z grafiką Banksy ego Strefa dzienna w salonie z antresolą Projekt aranżacji wnętrz Pomysł na biała kuchnia z wyspą kuchenną, okap wyspowy Projekt aranżacji wnętrz otwartej nowoczesnej kuchni Pomysł na aranżację salonu z minimalistycznym kominkiem Ściana wykończona płytami z betonu architektonicznego Projekt małej łazienki z zieloną plamą kolorystyczną Pomysł na aranżację wnętrza łazienka z wanną wolnostojącą Projekt aranżacji wnętrz łazienki na poddaszu

Kontakt z architektem: Magdalena Kidoñ Architekt Kraków Magdalena Kidoń
info@projektowanie-wnetrz.com 601 671 184

Podobne projekty