Złota deszczownica podtynkowa w łazience w stylu Modern Classic

Nazwa projektu

Błękitna sypialnia i łazienka w stylu Modern Classic

Kategoria

projekty wnêtrz mieszkañ i domów jednorodzinnych

Witaj na mojej stronie, gdzie pragnę podzielić się szczegółami mojego najnowszego projektu wnętrz Błękitna sypialnia i łazienka w stylu Modern Classic. Ta ekskluzywna przestrzeń emanuje harmonią i nowoczesnym luksusem, wprowadzając do codziennego życia wyrafinowaną elegancję.

W łazience tego projektu zdecydowałem się na użycie złotej deszczownicy podtynkowej marki Omnires z powłoką PVD, dodając element luksusu i stylu. Ściany zostały wykończone unikalną płytką z marmurowym wzorem, układaną w kształt jodełki, co nadaje przestrzeni niepowtarzalny charakter. Odkryj nowy wymiar relaksu podczas kąpieli, otoczony pięknem i funkcjonalnością, które są fundamentem mojego podejścia do projektowania wnętrz.

Całość dopełniają niebieskie akcenty na suficie, które nadają wnętrzu oryginalnego charakteru. Ta błękitna paleta doskonale komponuje się z elementami stylu Modern Classic, tworząc elegancką i przytulną atmosferę. Zapraszam Cię do odkrywania detali tego projektu, gdzie każdy element został starannie dobrany, by stworzyć harmonijną, funkcjonalną i estetyczną przestrzeń.

Pozostałe zdjęcia: Sypialnia w stylu Modern Classic z szarym tapicerowanym zagłówkiem w jodełkę Sypialnia z miejscem do pracy w stylu Modern Classic z niebieskim sufitem Oświetlenie do czytania w sypialni szarym tapicerowanym zagłówkiem w jodełkę Zabudowa drewniana ściany w łazience z marmurowymi płytkami Złota deszczownica podtynkowa w łazience w stylu Modern Classic

Kontakt z architektem: Magdalena Kidoñ Architekt Kraków Magdalena Kidoń
info@projektowanie-wnetrz.com 601 671 184

Podobne projekty