Jak optycznie powiększyć niewielką przestrzeń w mieszkaniu

Nazwa projektu

Wnętrza mieszkania dwupokojowego pod wynajem w Krakowie

Kategoria

projekty wnêtrz mieszkañ i domów jednorodzinnych

Jeśli szukasz inspiracji, jak optycznie powiększyć niewielką przestrzeń w mieszkaniu, to projekt wnętrza mieszkania dwupokojowego pod wynajem w Krakowie może Cię zainteresować. Architekt wykorzystał lustro jako element dekoracyjny, aby optycznie poszerzyć wąski pokój. Lustro zostało umieszczone bezpośrednio przy oknie, dzięki czemu nie rzuca się w oczy, ale jednocześnie tworzy interesujący zabieg estetyczny.

Użycie luster w aranżacji wnętrz jest bardzo popularne, jednak należy pamiętać, że powinno być ono przemyślane i uzasadnione. W przypadku niniejszego projektu, lustro zostało użyte w celu optycznego powiększenia przestrzeni, co w połączeniu z odpowiednio dobranymi meblami i dodatkami tworzy interesujący efekt wizualny.

Jeśli szukasz pomysłu na optyczne powiększenie niewielkiego wnętrza, to projekt wnętrza mieszkania dwupokojowego pod wynajem w Krakowie może być dla Ciebie źródłem inspiracji. Lustro w połączeniu z odpowiednio dobranymi meblami i dodatkami tworzy interesujący efekt wizualny, który może być wykorzystany do optycznego powiększenia przestrzeni.

Pozostałe zdjęcia: Aneks kuchenny w komfortowym mieszkaniu pod wynajem Stół jadalniany połączony z blatem kuchennym Drzwi przesuwne w niewielkim mieszkaniu Duże lustro we wnętrzu niewielkiego mieszkania Mieszkanie dwupokojowe z aneksem kuchennym Biała lakierowana zabudowa telewizora wykonana z płyty meblowej Jak optycznie powiększyć niewielką przestrzeń w mieszkaniu Sufit podwieszany w niewielkim mieszkaniu Ciemny blat kuchenny we wnętrzu nowoczesnego mieszkania Łazienka z dużym lustrem i szafką nad umywalką Wnęka na prysznic w niewielkiej łazience Pomysł na zastosowanie luster w niewielkiej łazience w mieszkaniu Szafa wnękowa na zabudowaną pralkę w niewielkiej łazience Płytki dekoracyjne gresowe na podłodze w łazience Łóżko tapicerowane w sypialni w mieszkaniu inwestycyjnym Szafa wnękowa w sypialni z frontem lakierowanym na wysoki połysk Połączenie sypialni z salonem z aneksem kuchennym

Kontakt z architektem: Magdalena Kidoñ Architekt Kraków Magdalena Kidoń
info@projektowanie-wnetrz.com 601 671 184

Podobne projekty