Nowoczesna łazienka z prysznicem wnękowym

Nazwa projektu

Aranżacja wnętrz mieszkania pod wynajem w Krakowie

Kategoria

projekty wnêtrz mieszkañ i domów jednorodzinnych

Jeśli szukasz projektu, który zapewni Ci wygodne mieszkanie w Krakowie, to nasz projekt aranżacji wnętrz mieszkania pod wynajem jest idealnym rozwiązaniem. Przykładem jest nasza nowoczesna łazienka z prysznicem wnękowym. Prysznic o szerokości 120 cm i głębokości 90 cm jest przestronny i wygodny. Na podłodze zaprojektowano odpływ liniowy, aby podłoga pod prysznicem była wykończona płytkami. Sufit w strefie prysznica wykończono specjalnie zabezpieczonymi listewkami, aby całość wnętrza tworzyła spójną przestrzeń.

Nasz projekt aranżacji wnętrz mieszkania pod wynajem w Krakowie zapewnia wygodne i funkcjonalne wnętrze. Wykorzystując najnowocześniejsze technologie i materiały, zapewniamy, że wnętrze będzie trwałe i estetyczne. Nasz zespół architektów zadba o to, aby wszystkie elementy wnętrza były ze sobą spójne, a także wygodne i funkcjonalne.

Aranżacja wnętrz mieszkania pod wynajem w Krakowie to doskonały wybór dla osób poszukujących nowoczesnego i wygodnego mieszkania. Zapewniamy, że wszystkie elementy wnętrza będą ze sobą spójne i wykończone zgodnie z najwyższymi standardami. Nasz zespół architektów zadba o to, aby wszystkie elementy wnętrza były wygodne, funkcjonalne i estetyczne.

Pozostałe zdjęcia: Salon z aneksem kuchennym w mieszkaniu na wynajem Mieszkanie w kolorze biało czarnym z drewnianymi akcentami Niewielki aneks kuchenny połączony z jadalnią i salonem Wejście do mieszkania z otwartym salonem i jadalnią  Wykończenie ścian wejścia do mieszkania Wykończenie ścian korytarza w mieszkaniu Wykończenie ścian nowoczesnej łazienki Aranżacja nowoczesnej łazienki w kolorach bieli i czerni Nowoczesna łazienka z prysznicem wnękowym Nowoczesna sypialnia w mieszkaniu pod wynajem Tapicerowane wykończenie ściany za łóżkiem w sypialni Tapicerowany zagłówek łóżka Nowoczesna sypialnia dwuosobowa w mieszkaniu pod wynajem Pokój w stylu hotelowym w mieszkaniu pod wynajem Wykończenie ściany za łóżkiem w sypialni Wykończenie ściany tynkiem strukturalnym o fakturze betonu

Kontakt z architektem: Magdalena Kidoñ Architekt Kraków Magdalena Kidoń
info@projektowanie-wnetrz.com 601 671 184

Podobne projekty