Nowoczesne wnętrze mieszkania z cegłą na ścianie

Nazwa projektu

Aranżacja wnętrz domu pod Krakowem wnętrze z cegłą

Kategoria

projekty wnêtrz mieszkañ i domów jednorodzinnych

Projekt aranżacji wnętrz domu pod Krakowem to idealne połączenie nowoczesnych i klasycznych elementów. Wnętrze zostało zaprojektowane zgodnie z wytycznymi klienta i stanowi doskonałe połączenie cegły ręcznie formowanej, ciemnej podłogi drewnianej, bieli i szarości.

Głównym celem projektu było stworzenie harmonijnego wnętrza, w którym króluje cegła. Akcenty ceglane na ścianach nadają wnętrzu charakteru loftu. Monochromatyczne szarości i biel zostały zrównoważone ciepłym kolorem drewna.

Nowoczesne wnętrze mieszkania z cegłą na ścianie to doskonały przykład wyrafinowanego stylu. Projekt został wykonany zgodnie z wytycznymi klienta i zaprojektowany z dbałością o szczegóły. To idealne połączenie nowoczesnych i klasycznych elementów, które stanowi doskonałe wykończenie wnętrza.

Pozostałe zdjęcia: Nowoczesne wnętrze mieszkania z cegłą na ścianie Wnętrze w kolorach białych i czarnych Ciemne drewno we wnętrzu Kuchnia w stylu loft Cegła i beton we wnętrzu Wnętrze salonu z drewnianymi żaluzjami Aranżacja ściany z telewizorem wiszącym Pomysł na ścianę z TV Aranżacja długie korytarza w mieszkaniu Aranżacja klatki schodowej w domu jednorodzinnym Wykończenie ścian na klatce schodowej w domu jednorodzinym Wykończenie wnętrza nowoczesnej łazienki z dwiema umywalkami Grafitowe płytki w łazience Dekoracja przestrzenna ściany Pomysł na wykończenie mebli w łazience Nowoczesna łazienka z wnęką prysznicową Ciekawa aranżacja ściany za łóżkiem w sypialni Aranżacja wnętrz  nowoczesnej sypialni w domu jednorodzinnym Regał na książki w nowoczesnej sypialni

Kontakt z architektem: Magdalena Kidoñ Architekt Kraków Magdalena Kidoń
info@projektowanie-wnetrz.com 601 671 184

Podobne projekty