Strefa dzienna w salonie z antresolą Projekt aranżacji wnętrz

Nazwa projektu

Projekt wnętrz domu jednorodzinnego w Krakowie

Kategoria

projekty wnêtrz mieszkañ i domów jednorodzinnych

Projekt został opracowany przez zespół jmsSTUDIOs.c Magdalena Kidoñ Michal Smolarski, w której w tym czasie Magdalena Kidoń była wspólnikiem.

Jeśli szukasz inspiracji do aranżacji wnętrz w swoim domu jednorodzinnym w Krakowie, to zapoznaj się z naszym projektem. Wysoka, doświetlona strefa dzienna z antresolą i ażurowymi balustradami to idealne rozwiązanie, które zapewni Ci przestronność i komfort. Światło słoneczne wpadające przez okna na piętrze wspaniale wpłynie na samopoczucie mieszkańców.

Nasz projekt wnętrz domu jednorodzinnego w Krakowie to połączenie wygodnych mebli, funkcjonalnego umeblowania i nowoczesnych akcentów. Zainspiruj się naszymi pomysłami i stwórz wyjątkowe wnętrze, które będzie odzwierciedlać Twój styl i charakter.

Aranżacja wnętrz, dom jednorodzinny oraz Kraków to słowa klucze, które najlepiej opisują nasz projekt. Sprawdź naszą stronę i zainspiruj się naszymi pomysłami!

Pozostałe zdjęcia: Nowoczesna biała łazienka na poddaszu z dodatkiem zieleni Łazienka dla dzieci w domu jednorodzinnym Aranżacja nowoczesnego salonu z zieloymi dodatkami Dekoracja nowoczesnego wnętrza salonu z ciekawymi dodatkami Projekt salonu z grafiką Banksy ego Strefa dzienna w salonie z antresolą Projekt aranżacji wnętrz Pomysł na biała kuchnia z wyspą kuchenną, okap wyspowy Projekt aranżacji wnętrz otwartej nowoczesnej kuchni Pomysł na aranżację salonu z minimalistycznym kominkiem Ściana wykończona płytami z betonu architektonicznego Projekt małej łazienki z zieloną plamą kolorystyczną Pomysł na aranżację wnętrza łazienka z wanną wolnostojącą Projekt aranżacji wnętrz łazienki na poddaszu

Kontakt z architektem: Magdalena Kidoñ Architekt Kraków Magdalena Kidoń
info@projektowanie-wnetrz.com 601 671 184

Podobne projekty