Pomysł na zastosowanie luster w niewielkiej łazience w mieszkaniu

Nazwa projektu

Wnętrza mieszkania dwupokojowego pod wynajem w Krakowie

Kategoria

projekty wnêtrz mieszkañ i domów jednorodzinnych

Jeśli szukasz sposobu na optyczne powiększenie niewielkiej łazienki, to nasz projekt Wnętrza mieszkania dwupokojowego pod wynajem w Krakowie może być dla Ciebie inspiracją. Zastosowaliśmy w nim lustra na froncie szafki wiszącej nad umywalką oraz na froncie zabudowy meblowej wnękowej po prawej stronie. Dzięki temu prostemu zabiegowi estetycznemu wnętrze zyskuje zupełnie innych proporcji. Zdjęcie Pomysł na zastosowanie luster w niewielkiej łazience w mieszkaniu pokazuje, jak wygląda efekt końcowy.

Lustra w łazience mogą być wykorzystane na wiele sposobów. Możesz je zastosować jako element dekoracyjny, zamontować je na froncie szafki lub zabudowy meblowej wnękowej, a także użyć ich do optycznego powiększenia wnętrza. Wszystko zależy od Twojej wyobraźni i Twoich potrzeb.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o realizacji podobnego projektu, zapraszamy Cię do zapoznania się z naszym projektem Wnętrza mieszkania dwupokojowego pod wynajem w Krakowie. Zdjęcie Pomysł na zastosowanie luster w niewielkiej łazience w mieszkaniu pokazuje, jak wygląda efekt końcowy.

Pozostałe zdjęcia: Aneks kuchenny w komfortowym mieszkaniu pod wynajem Stół jadalniany połączony z blatem kuchennym Drzwi przesuwne w niewielkim mieszkaniu Duże lustro we wnętrzu niewielkiego mieszkania Mieszkanie dwupokojowe z aneksem kuchennym Biała lakierowana zabudowa telewizora wykonana z płyty meblowej Jak optycznie powiększyć niewielką przestrzeń w mieszkaniu Sufit podwieszany w niewielkim mieszkaniu Ciemny blat kuchenny we wnętrzu nowoczesnego mieszkania Łazienka z dużym lustrem i szafką nad umywalką Wnęka na prysznic w niewielkiej łazience Pomysł na zastosowanie luster w niewielkiej łazience w mieszkaniu Szafa wnękowa na zabudowaną pralkę w niewielkiej łazience Płytki dekoracyjne gresowe na podłodze w łazience Łóżko tapicerowane w sypialni w mieszkaniu inwestycyjnym Szafa wnękowa w sypialni z frontem lakierowanym na wysoki połysk Połączenie sypialni z salonem z aneksem kuchennym

Kontakt z architektem: Magdalena Kidoñ Architekt Kraków Magdalena Kidoń
info@projektowanie-wnetrz.com 601 671 184

Podobne projekty