Pomysł na zabudowę piekarnika w kuchni Pomysł na wysoką zabudowę kuchenną

Nazwa projektu

Ciekawy projekt aranżacji wnętrz z betonem architektonicznym

Kategoria

projekty wnêtrz mieszkañ i domów jednorodzinnych

Ciekawy projekt aranżacji wnętrz z betonem architektonicznym to idealny sposób na zaaranżowanie każdego wnętrza. Beton architektoniczny to materiał, który idealnie wpisuje się w nowoczesny design. W projekcie zastosowano wysoką zabudowę kuchenną z płyty MDF lakierowanej w kolorze szarym na wysoki połysk. Takie rozwiązanie optycznie powiększy przestrzeń oraz rozświetli wnętrze. Na uwagę zasługuje niestandardowa zabudowa piekarnika. Piekarnik otoczony został półkami otwartymi, co podkreśla układ koncentryczny kompozycji.

Projekt został zrealizowany z dbałością o szczegóły, tak aby każdy element wnętrza doskonale ze sobą współgrał. Beton architektoniczny to materiał o wysokiej trwałości i odporności na uszkodzenia, dlatego idealnie sprawdzi się w każdym wnętrzu. Dodatkowo, dzięki swoim właściwościom termoizolacyjnym, zapewni doskonałą izolację cieplną i akustyczną.

Jeśli szukasz sposobu na stworzenie nowoczesnego i designerskiego wnętrza, to projekt aranżacji wnętrz z betonem architektonicznym jest idealnym rozwiązaniem. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi realizacjami i skontaktowania się z nami w celu zamówienia projektu.

Pozostałe zdjęcia: Wnętrze z betonem architektonicznym na ścianie i kolorowym dywanem Projekt jadalni połączonej z kuchnią i salonem Pomysł na oświetlenie nad stołem Pomysł na barek w kuchni Stół barowy we wnętrzu Pomysł na zabudowę piekarnika w kuchni Pomysł na wysoką zabudowę kuchenną Pomysł na ukryte drzwi do spiżarki Kuchnia w kolorach biało szarych Pomysł na białą kuchnię z betonem architektonicznym Pomysł na wnętrze salonu z wykorzystaniem betonu architektonicznego Wnętrze z pianinem Wkomponowanie pianina we wnętrzu salonu Pomysł na zabudowę kominka Pomysł na bibliotekę w salonie Aranżacja salonu na poddaszu w domu jednorodzinnym Ciekawy pomysł na aranżację poddasza Regał na książki na poddaszu Regał na książki umieszczony pod skosami Wnętrze w stylu loft Pomysł na pokój na poddaszu Pomysł na ścianę ze zdjęciami Domowe biuro na poddaszu Pomysł na biurko wolnostojące Domowe biuro w domu Wolnostojące biurko na poddaszu Pomysł na sypialnię młodzieżową na poddaszu Pomysł na pokój dziewczynki na poddaszu Sypialnia dla dziecka na poddaszu Łóżko ustawione pod skosem Pomysł na sypialnię dla dziecka na poddaszu

Kontakt z architektem: Magdalena Kidoñ Architekt Kraków Magdalena Kidoń
info@projektowanie-wnetrz.com 601 671 184

Podobne projekty