Realizacja wnętrz mieszkania na wynajem z kuchnią w kolorze różowym

Nazwa projektu

Realizacja wnętrz mieszkania na wynajem dla klienta PREMIUM

Kategoria

projekty wnêtrz mieszkañ i domów jednorodzinnych

Witamy na stronie prezentującej najnowszy projekt - Realizacja wnętrz mieszkania na wynajem dla klienta PREMIUM z kuchnią w kolorze różowym. To wyjątkowe mieszkanie łączy w sobie nowoczesność z delikatnym stylem, tworząc przestrzeń, która nie tylko zachwyca estetyką, ale także spełnia najwyższe oczekiwania funkcjonalności.

Jednym z głównych elementów tego projektu są meble w kuchni w kolorze różowym. To nie tylko odważna stylistyczna decyzja, ale także wyraz dbałości o szczegóły i indywidualne podejście do projektu. Jasne płytki na ścianie z firmy Marazzi tworzą harmonijne tło, podkreślając jednocześnie unikalny charakter tej przestrzeni.

Nasza rola jako projektantów obejmowała nie tylko kreatywną koncepcję, ale także praktyczny nadzór nad realizacją. Zajęliśmy się kontrolą zgodności wykonywanych prac z projektem, a także dokonaliśmy zakupu elementów wyposażenia wnętrza. Każdy detal we wnętrzu został starannie dobrany i dopasowany do projektu, aby stworzyć mieszkanie, które nie tylko wyróżnia się wizualnie, ale także zapewnia komfortowy styl życia dla naszego klienta Premium.

Pozostałe zdjęcia: Wnętrze sypialni mieszkania na wynajem w standardzie Premium Przytulna sypialnia w stylu skandynawskim w mieszkaniu na wynajem wykończonym w standardzie Premium Sypialnia w stylu skandynawskim z ciekawą tapetą i nowoczesnym oświetleniem Lampy wiszące w stylu skandynawskim Realizacja wnętrz mieszkania na wynajem w Krakowie Realizacja wnętrz mieszkania na wynajem z kuchnią w kolorze różowym Pomysłowe złote uchwyty meblowe Wykończenie mieszkania w delikatnych pastelowych kolorach Realizacja nowoczesnego przedpokoju we wnętrzu mieszkania na wynajem realizacja oryginalnej i minimalistycznej łazienki w mieszkaniu na wynajem Nowoczesna łazienka z szarymi płytkami typu lastriko

Kontakt z architektem: Magdalena Kidoñ Architekt Kraków Magdalena Kidoń
info@projektowanie-wnetrz.com 601 671 184

Podobne projekty