Aranżacja długie korytarza w mieszkaniu

Nazwa projektu

Aranżacja wnętrz domu pod Krakowem wnętrze z cegłą

Kategoria

projekty wnêtrz mieszkañ i domów jednorodzinnych

Aranżacja wnętrz domu pod Krakowem wnętrze z cegłą to projekt, w którym wykorzystano cegłę jako główny materiał wykończeniowy. Długi korytarz wykończony został dekoracyjną przestrzenną tapetą oraz kierunkowymi lampami sufitowymi. Wąska klatka schodowa została powiększona i oświetlona dzięki tafli lustra. Dodatkowo, w suficie podwieszanym zostały zaprojektowane ciekawe podświetlenia.

Projekt ten stanowi doskonały przykład na to, jak za pomocą cegły można wykończyć wnętrza w sposób nowoczesny i zachwycający. Cegła jest trwałym i odpornym materiałem, który w połączeniu z dekoracyjnymi elementami, takimi jak tapeta czy lustro, tworzy niepowtarzalny klimat w pomieszczeniu.

Jeśli szukasz inspiracji do aranżacji wnętrz z cegłą, projekt Aranżacja wnętrz domu pod Krakowem wnętrze z cegłą jest doskonałym przykładem na to, jak można wykorzystać ten materiał wykończeniowy w sposób nowoczesny i efektowny.

Pozostałe zdjęcia: Nowoczesne wnętrze mieszkania z cegłą na ścianie Wnętrze w kolorach białych i czarnych Ciemne drewno we wnętrzu Kuchnia w stylu loft Cegła i beton we wnętrzu Wnętrze salonu z drewnianymi żaluzjami Aranżacja ściany z telewizorem wiszącym Pomysł na ścianę z TV Aranżacja długie korytarza w mieszkaniu Aranżacja klatki schodowej w domu jednorodzinnym Wykończenie ścian na klatce schodowej w domu jednorodzinym Wykończenie wnętrza nowoczesnej łazienki z dwiema umywalkami Grafitowe płytki w łazience Dekoracja przestrzenna ściany Pomysł na wykończenie mebli w łazience Nowoczesna łazienka z wnęką prysznicową Ciekawa aranżacja ściany za łóżkiem w sypialni Aranżacja wnętrz  nowoczesnej sypialni w domu jednorodzinnym Regał na książki w nowoczesnej sypialni

Kontakt z architektem: Magdalena Kidoñ Architekt Kraków Magdalena Kidoń
info@projektowanie-wnetrz.com 601 671 184

Podobne projekty