Nowoczesna łazienka z szarymi płytkami typu lastriko

Nazwa projektu

Realizacja wnętrz mieszkania na wynajem dla klienta PREMIUM

Kategoria

projekty wnêtrz mieszkañ i domów jednorodzinnych

Pragnę zaprezentować wyjątkową łazienkę, która wyróżnia się nowoczesnym podejściem i zastosowaniem szarych płytek typu lastriko. To unikalne rozwiązanie, które nadaje wnętrzu industrialnego charakteru, jednocześnie utrzymując elegancką estetykę.

W tej łazience głównym elementem są płytki dekoracyjne z firmy Fioranese z kolekcji Fio Pink, które stanowią fascynujący akcent kolorystyczny. To oryginalne połączenie szaro-różowych odcieni, które tworzą harmonijną i modną całość. Popularny kolor szary we wnętrzu został urozmaicony przez zgaszony róż i delikatny pastelowo zielony kolor, co nadaje przestrzeni niepowtarzalnego charakteru.

Cała koncepcja łazienki opiera się na harmonii kolorów, tworząc przestrzeń, która nie tylko jest funkcjonalna, ale także emanuje stylem i indywidualnością. Zachęcamy do przeglądania galerii zdjęć, aby zobaczyć, jak nowoczesność, elegancja i kreatywność mogą współgrać, tworząc wyjątkową łazienkę, która z pewnością spełni oczekiwania klientów Premium.

Pozostałe zdjęcia: Wnętrze sypialni mieszkania na wynajem w standardzie Premium Przytulna sypialnia w stylu skandynawskim w mieszkaniu na wynajem wykończonym w standardzie Premium Sypialnia w stylu skandynawskim z ciekawą tapetą i nowoczesnym oświetleniem Lampy wiszące w stylu skandynawskim Realizacja wnętrz mieszkania na wynajem w Krakowie Realizacja wnętrz mieszkania na wynajem z kuchnią w kolorze różowym Pomysłowe złote uchwyty meblowe Wykończenie mieszkania w delikatnych pastelowych kolorach Realizacja nowoczesnego przedpokoju we wnętrzu mieszkania na wynajem realizacja oryginalnej i minimalistycznej łazienki w mieszkaniu na wynajem Nowoczesna łazienka z szarymi płytkami typu lastriko

Kontakt z architektem: Magdalena Kidoñ Architekt Kraków Magdalena Kidoń
info@projektowanie-wnetrz.com 601 671 184

Podobne projekty