Zdjęcie blatu kamiennego z umywalką wpuszczaną

Nazwa projektu

Hotel Młyn Jacka k/Wadowic - Wnętrza toalet ogólnodostępnych

Kategoria

projekty wnêtrz hoteli

Projekt został opracowany przez zespół jmsSTUDIOs.c Magdalena Kidoñ Michal Smolarski, w której w tym czasie Magdalena Kidoń była wspólnikiem.

Hotel Młyn Jacka k/Wadowic to projekt, który wyraźnie łączy w sobie tradycję i nowoczesność. W ramach tego projektu zostały wykonane wnętrza toalet ogólnodostępnych, które są wyposażone w blat kamienny z umywalką wpuszczaną. Umywalka została wykonana z materiałów najwyższej jakości, dzięki czemu jest trwała i odporna na uszkodzenia.

Projekt wnętrz toalet ogólnodostępnych został zaprojektowany z myślą o wygodzie i bezpieczeństwie gości. Wszystkie elementy zostały dobrane tak, aby zapewnić optymalne wrażenia użytkowe. Umywalka została wyposażona w szereg zaawansowanych technologicznie rozwiązań, które zapewniają wygodę i bezpieczeństwo.

Projekt wnętrz toalet ogólnodostępnych w Hotelu Młyn Jacka k/Wadowic to doskonały przykład połączenia tradycji z nowoczesnością. Umywalka wpuszczona, blat kamienny i materiały najwyższej jakości sprawiają, że wnętrza są wygodne i bezpieczne. Projekt łączy w sobie funkcjonalność i estetykę, dzięki czemu jest idealnym rozwiązaniem dla wszystkich, którzy chcą zapewnić swoim gościom wyjątkowe doznania.

Pozostałe zdjęcia: Zdjęcie blatu kamiennego z umywalką wpuszczaną Hotelowa łazienka przy restauracji w hotelu czterogwiazdkowym Kamienna ściana w łazience męskiej przy hotelowej restauracji Ściana wykończona kamieniem naturalnymTrawertyn Forest Brown Wnętrza łazienki dla osób niepełnosprawnych Hotelowa łazienka damska przy restauracji Ściany kamienne w hotelowej łazience trawertyn Giallo Persiano

Kontakt z architektem: Magdalena Kidoñ Architekt Kraków Magdalena Kidoń
info@projektowanie-wnetrz.com 601 671 184

Podobne projekty