Pomysł na kuchnię w mieszkaniu pod wynajem w browar Lubicz w Krakowie

Nazwa projektu

Realizacja wnętrz mieszkania pod wynajem w Browar Lubicz

Kategoria

projekty wnêtrz mieszkañ i domów jednorodzinnych

Realizacja wnętrz mieszkania pod wynajem w Browar Lubicz w Krakowie to przykład nowoczesnego projektu, który łączy w sobie stylowe wykończenie z funkcjonalnością. Kolorowe połączenie brązu, bieli i czerni wprowadza do wnętrza ciepło i komfort. W kuchni blat został połączony z czarną tapetą, która została zabezpieczona szkłem przezroczystym. Meble zostały zaprojektowane w kolorze białym i drewnopodobnym, a czarne dodatki nadają wnętrzu nowoczesnego smaku. Oświetlenie ledowe wprowadza do wnętrza przytulny i przyjemny klimat. Zwieńczeniem kompozycji szafek górnych jest biały pas szkła mlecznego, który jednocześnie pełni funkcję lampy i oświetlenia sufitowego.

Jeśli szukasz inspiracji do zaprojektowania swojego wnętrza, to projekt Realizacja wnętrz mieszkania pod wynajem w Browar Lubicz w Krakowie jest idealnym wyborem. Łączy on w sobie nowoczesne wykończenie z funkcjonalnością, a jego wygląd jest zarówno elegancki, jak i stylowy.

Jeśli szukasz sposobu na wykorzystanie przestrzeni w swoim mieszkaniu, to projekt Realizacja wnętrz mieszkania pod wynajem w Browar Lubicz w Krakowie jest idealnym rozwiązaniem. Łączy on nowoczesne wykończenie z funkcjonalnością, dzięki czemu możesz cieszyć się eleganckim i stylowym wnętrzem.

Pozostałe zdjęcia: Sposób na wykończenie wnętrza mieszkania pod wynajem w Krakowie Pomysł na aranżację mieszkania przeznaczonego pod wynajem w Krakowie Mieszkanie z otwartą kuchnią Pomysł na stół barowy z hokerami Pomysł na kuchnię w mieszkaniu pod wynajem w browar Lubicz w Krakowie Pomysł na brązową kuchnię w mieszkaniu inwestycyjnym w Browar Lubicz Pomysł na wykończenie mieszkania pod wynajem w Krakowie Mieszkanie w kolorach brązu Wykończenie wnętrz nowoczesnego mieszkania pod wynajem Realizacja aranżacji wnętrz mieszkania pod wynajem Pomysł na szafę w korytarzu Pomysł na wykończenie korytarza w niewielkim nowoczesnym mieszkaniu pod wynajem Pomysł na zabudowę z telewizorem wiszącym Szafka RTV w salonie Duże lustro we wnętrzu Pomysł na wykończenie ścian w korytarzu wejściowym Pomysł na wykończenie salonu w mieszkaniu dwupokojowym pod wynajem Pomysł na aranżację wnętrza salonu w mieszkaniu dwupokojowym Aranżacja wnętrz niewielkiej sypialni w mieszkaniu dwupokojowym Aranżacja wnętrz niewielkiej łazienki w kolorach biało czarnych Pomysł na szafę w niewielkiej nowoczesnej łazience w mieszkaniu dwupokojowym Nowoczesna łazienka w kolorach biało czarnych

Kontakt z architektem: Magdalena Kidoñ Architekt Kraków Magdalena Kidoń
info@projektowanie-wnetrz.com 601 671 184

Podobne projekty