Wnętrze gabinetu w kancelarii adwokackiej

Nazwa projektu

Wnętrza kancelarii adwokackiej w Krakowie

Kategoria

projekty wnêtrz handlowych i us³ugowych
projekty wnêtrz biur, gabinetów, kancelarii

Zapraszamy do zapoznania się z naszym projektem, w którym zastosowaliśmy tradycyjny styl wykończenia wnętrza kancelarii adwokackiej w Krakowie. Użyliśmy beżowo-brązowej kolorystyki, aby nadać wnętrzu klasycznego charakteru. Szkło lakobel na ścianie po lewej stronie optycznie powiększa wąską przestrzeń i nadaje wnętrzu nowoczesny sznyt. Łączymy w sobie klasyczne elementy wykończeniowe z nowoczesnymi akcentami, aby stworzyć niepowtarzalny projekt.

Używamy najnowocześniejszych materiałów i technologii, aby zapewnić naszym klientom najwyższą jakość wykończenia. Zespół architektów i projektantów wnętrz wykorzystuje swoje umiejętności, aby stworzyć wyjątkowe wnętrza. Dzięki naszemu zaangażowaniu, możemy zapewnić naszym klientom wyjątkowe wnętrza, które są zarówno funkcjonalne, jak i estetyczne.

Jeśli szukasz projektu, który łączy w sobie tradycyjne i nowoczesne elementy, to nasza kancelaria adwokacka w Krakowie jest idealnym rozwiązaniem. Zapraszamy do zapoznania się z naszym projektem i skorzystania z naszych usług.

Pozostałe zdjęcia: Wnętrze gabinetu w kancelarii adwokackiej Wnętrze gabinetu dla adwokata Gabinet adwokata z miejscem do spotkań Stylizowany kinkiet na ścianie ze szkła lakobel w gabinecie adwokata Tapeta w gabinecie adwokata Pokój pracownika w kancelarii adwokackiej Wystrój pokoju dla pracownika w kancelarii adwokata Wnętrze toalety w biurze kancelarii adwokackiej

Kontakt z architektem: Magdalena Kidoñ Architekt Kraków Magdalena Kidoń
info@projektowanie-wnetrz.com 601 671 184

Podobne projekty