Pomysł na wykończenie mieszkania pod wynajem w Krakowie Mieszkanie w kolorach brązu

Nazwa projektu

Realizacja wnętrz mieszkania pod wynajem w Browar Lubicz

Kategoria

projekty wnêtrz mieszkañ i domów jednorodzinnych

Realizacja wnętrz mieszkania pod wynajem w Browar Lubicz to projekt, który został zaprojektowany z myślą o wygodzie i elegancji. Kolorystyka mebli i dodatków została dobrana w sposób zharmonizowany z istniejącymi drzwiami wejściowymi. Głównymi kolorami są brąz, biel i czernia, które tworzą wyjątkowy kontrast. Ekskluzywność tego mieszkania podkreśla dodatkowo zastosowane lustro, które optycznie powiększa przestrzeń.

Jeśli szukasz inspiracji i pomysłu na wykończenie mieszkania pod wynajem w Krakowie, to projekt Realizacja wnętrz mieszkania pod wynajem w Browar Lubicz jest idealnym wyborem. Został zaprojektowany w sposób wyważony i elegancki, dzięki czemu będzie się prezentował wyjątkowo dobrze.

Jeśli szukasz nowoczesnego i stylowego wykończenia mieszkania pod wynajem w Krakowie, to projekt Realizacja wnętrz mieszkania pod wynajem w Browar Lubicz jest idealnym rozwiązaniem. Kolorystyka mebli i dodatków została dobrana w sposób zharmonizowany z istniejącymi drzwiami wejściowymi, a dodatkowe lustro optycznie powiększa przestrzeń.

Pozostałe zdjęcia: Sposób na wykończenie wnętrza mieszkania pod wynajem w Krakowie Pomysł na aranżację mieszkania przeznaczonego pod wynajem w Krakowie Mieszkanie z otwartą kuchnią Pomysł na stół barowy z hokerami Pomysł na kuchnię w mieszkaniu pod wynajem w browar Lubicz w Krakowie Pomysł na brązową kuchnię w mieszkaniu inwestycyjnym w Browar Lubicz Pomysł na wykończenie mieszkania pod wynajem w Krakowie Mieszkanie w kolorach brązu Wykończenie wnętrz nowoczesnego mieszkania pod wynajem Realizacja aranżacji wnętrz mieszkania pod wynajem Pomysł na szafę w korytarzu Pomysł na wykończenie korytarza w niewielkim nowoczesnym mieszkaniu pod wynajem Pomysł na zabudowę z telewizorem wiszącym Szafka RTV w salonie Duże lustro we wnętrzu Pomysł na wykończenie ścian w korytarzu wejściowym Pomysł na wykończenie salonu w mieszkaniu dwupokojowym pod wynajem Pomysł na aranżację wnętrza salonu w mieszkaniu dwupokojowym Aranżacja wnętrz niewielkiej sypialni w mieszkaniu dwupokojowym Aranżacja wnętrz niewielkiej łazienki w kolorach biało czarnych Pomysł na szafę w niewielkiej nowoczesnej łazience w mieszkaniu dwupokojowym Nowoczesna łazienka w kolorach biało czarnych

Kontakt z architektem: Magdalena Kidoñ Architekt Kraków Magdalena Kidoń
info@projektowanie-wnetrz.com 601 671 184

Podobne projekty