Dekoracja nowoczesnego wnętrza salonu z ciekawymi dodatkami

Nazwa projektu

Projekt wnętrz domu jednorodzinnego w Krakowie

Kategoria

projekty wnêtrz mieszkañ i domów jednorodzinnych

Projekt został opracowany przez zespół jmsSTUDIOs.c Magdalena Kidoñ Michal Smolarski, w której w tym czasie Magdalena Kidoń była wspólnikiem.

Jeśli szukasz inspiracji do aranżacji wnętrza swojego domu jednorodzinnego w Krakowie, to nasz projekt jest idealnym rozwiązaniem. W naszym salonie zastosowaliśmy nowoczesne rozwiązania, które w połączeniu z ciekawymi dodatkami tworzą przestrzeń o niepowtarzalnym charakterze. Dominującym kolorem jest czerwony, który w połączeniu z różnymi odcieniami tworzy niezwykły pop-artowy wystrój.

Nasz projekt wnętrz domu jednorodzinnego w Krakowie to idealne połączenie nowoczesnych rozwiązań i ciekawych dodatków. Wszystkie elementy zostały starannie dobrane, aby stworzyć przestrzeń, która będzie wyjątkowa i niepowtarzalna. Kolor czerwony jest tu głównym elementem, który w połączeniu z różnymi odcieniami tworzy przestrzeń o pop-artowym charakterze.

Jeśli szukasz inspiracji do aranżacji wnętrza swojego domu jednorodzinnego w Krakowie, to nasz projekt jest idealnym rozwiązaniem. Przy jego realizacji wykorzystaliśmy nowoczesne rozwiązania w połączeniu z ciekawymi dodatkami, tworząc przestrzeń o niepowtarzalnym pop-artowym charakterze.

Pozostałe zdjęcia: Nowoczesna biała łazienka na poddaszu z dodatkiem zieleni Łazienka dla dzieci w domu jednorodzinnym Aranżacja nowoczesnego salonu z zieloymi dodatkami Dekoracja nowoczesnego wnętrza salonu z ciekawymi dodatkami Projekt salonu z grafiką Banksy ego Strefa dzienna w salonie z antresolą Projekt aranżacji wnętrz Pomysł na biała kuchnia z wyspą kuchenną, okap wyspowy Projekt aranżacji wnętrz otwartej nowoczesnej kuchni Pomysł na aranżację salonu z minimalistycznym kominkiem Ściana wykończona płytami z betonu architektonicznego Projekt małej łazienki z zieloną plamą kolorystyczną Pomysł na aranżację wnętrza łazienka z wanną wolnostojącą Projekt aranżacji wnętrz łazienki na poddaszu

Kontakt z architektem: Magdalena Kidoñ Architekt Kraków Magdalena Kidoń
info@projektowanie-wnetrz.com 601 671 184

Podobne projekty