Realizacja wnętrz korytarza w prywatnej przychodni

Nazwa projektu

Aranżacja wnętrz prywatnej przychodni diagnostycznej

Kategoria

projekty wnêtrz handlowych i us³ugowych
projekty wnêtrz biur, gabinetów, kancelarii

Jako architekt wnętrz miałem za zadanie stworzyć przyjazną i funkcjonalną przestrzeń w prywatnej przychodni diagnostycznej. W projekcie aranżacji wnętrz wykorzystałem jasne i neutralne kolory, aby stworzyć przestronne i przyjazne dla użytkownika wnętrze. Dzięki właściwemu dobraniu mebli, dodatków i oświetlenia udało mi się stworzyć przytulny korytarz, który jest wygodny i bezpieczny dla pacjentów.

W projekcie wykorzystałem nowoczesne meble i akcesoria, które podkreślają charakter wnętrza. Starałem się, aby wszystkie elementy były w harmonii i tworzyły spójną całość. Dzięki zastosowaniu przyjaznych dla oka kolorów i materiałów, udało mi się stworzyć estetyczne wnętrze, które jest jednocześnie funkcjonalne i wygodne.

Realizacja tego projektu była dla mnie wyjątkowym wyzwaniem, ponieważ musiałem zapewnić komfort i bezpieczeństwo pacjentom. Efekt końcowy jest zgodny z moimi oczekiwaniami i jestem dumny z tego, że udało mi się stworzyć przyjazne wnętrze, które jest zarówno estetyczne, jak i funkcjonalne.

Pozostałe zdjęcia: Realizacja wnętrz poczekalni dla Pacjentów Realizacja recepcji w przychodni z gabinetami diagnostycznymi Realizacja holu z recepcją dla pacjentów w przychodni diagnostycznej Realizacja wnętrz poczekalni w przychodni Strefa wejścia dla pacjentów oraz recepcji w przychodni diagnostycznej Projekt wnętrz poczekalni dla pacjentów Wnętrze korytarza w przychodni diagnostycznej Projekt poczekalni dla pacjentów w prywatnej przychodni Realizacja wnętrz korytarza w prywatnej przychodni Realizacja wnętrz gabinetu lekarskiego USG Realizacja wnętrza gabinetu RTG w prywatnej przychodni diagnostycznej Wykończenie wnętrz gabinetu rentgenowskiego wnętrza prywatnej przychodni Projekt wnętrza pomieszczenia pracowni rentgenowskiej Wnętrza prywatnej przychodni diagnostyki obrazowej Projekt wnętrz sterowni w pracowni rentgenowskiej w prywatnej przychodni Projekt gabinetu opisowni dla technika przy pracowni rentgenowskiej Wykończenie wnętrz zaplecza socjalnego w prywatnej przychodni medycznej Aranżacja wnętrza toalety dla osób niepełnosprawnych w przychodni medycznej Wykończenie wnętrza łazienki dla osób niepełnosprawnych Projekt łazienki dla osób niepełnosprawnych Wykończenie wnętrza łazienki dla personelu w prywatnej przychodni

Kontakt z architektem: Magdalena Kidoñ Architekt Kraków Magdalena Kidoń
info@projektowanie-wnetrz.com 601 671 184

Podobne projekty