Projekt wnętrza pomieszczenia pracowni rentgenowskiej

Nazwa projektu

Aranżacja wnętrz prywatnej przychodni diagnostycznej

Kategoria

projekty wnêtrz handlowych i us³ugowych
projekty wnêtrz biur, gabinetów, kancelarii

Projekt aranżacji wnętrza prywatnej przychodni diagnostycznej stawia na połączenie komfortu i bezpieczeństwa. Wszystkie elementy wyposażenia, w tym stolarka drzwiowa i okienna, muszą spełniać wymagania ochrony radiologicznej. Wnętrze pomieszczenia pracowni rentgenowskiej zostało zaprojektowane w taki sposób, aby zapewnić pacjentom poczucie bezpieczeństwa i komfortu. Akcenty drewniane i neutralne, naturalne barwy działają uspakajająco i pozwalają pacjentom poczuć się swobodnie podczas badania rentgenowskiego.

Projekt aranżacji wnętrza prywatnej przychodni diagnostycznej to połączenie bezpieczeństwa i komfortu. Stolarka drzwiowa i okienna została zaprojektowana zgodnie z wymaganiami ochrony radiologicznej. Wnętrze pracowni rentgenowskiej zostało zaprojektowane z myślą o pacjentach, aby zapewnić im poczucie bezpieczeństwa i komfortu. Akcenty drewniane i neutralne, naturalne barwy wprowadzają uspokajający klimat, który pozwala pacjentom poczuć się swobodnie podczas badania rentgenowskiego.

Aranżacja wnętrza prywatnej przychodni diagnostycznej to projekt, który łączy bezpieczeństwo i komfort. Stolarka drzwiowa i okienna została zaprojektowana zgodnie z wymaganiami ochrony radiologicznej. Wnętrze pracowni rentgenowskiej zostało zaprojektowane z myślą o pacjentach, aby zapewnić im poczucie bezpieczeństwa i komfortu. Akcenty drewniane i neutralne, naturalne barwy tworzą uspokajający klimat, który pozwala pacjentom poczuć się swobodnie podczas badania rentgenowskiego.

Pozostałe zdjęcia: Realizacja wnętrz poczekalni dla Pacjentów Realizacja recepcji w przychodni z gabinetami diagnostycznymi Realizacja holu z recepcją dla pacjentów w przychodni diagnostycznej Realizacja wnętrz poczekalni w przychodni Strefa wejścia dla pacjentów oraz recepcji w przychodni diagnostycznej Projekt wnętrz poczekalni dla pacjentów Wnętrze korytarza w przychodni diagnostycznej Projekt poczekalni dla pacjentów w prywatnej przychodni Realizacja wnętrz korytarza w prywatnej przychodni Realizacja wnętrz gabinetu lekarskiego USG Realizacja wnętrza gabinetu RTG w prywatnej przychodni diagnostycznej Wykończenie wnętrz gabinetu rentgenowskiego wnętrza prywatnej przychodni Projekt wnętrza pomieszczenia pracowni rentgenowskiej Wnętrza prywatnej przychodni diagnostyki obrazowej Projekt wnętrz sterowni w pracowni rentgenowskiej w prywatnej przychodni Projekt gabinetu opisowni dla technika przy pracowni rentgenowskiej Wykończenie wnętrz zaplecza socjalnego w prywatnej przychodni medycznej Aranżacja wnętrza toalety dla osób niepełnosprawnych w przychodni medycznej Wykończenie wnętrza łazienki dla osób niepełnosprawnych Projekt łazienki dla osób niepełnosprawnych Wykończenie wnętrza łazienki dla personelu w prywatnej przychodni

Kontakt z architektem: Magdalena Kidoñ Architekt Kraków Magdalena Kidoń
info@projektowanie-wnetrz.com 601 671 184

Podobne projekty