Oryginalny pomysł na wnętrza małego sklepu odzieżowego w zabytkowej kamienicy

Nazwa projektu

Realizacja wnętrz sklepu odzieżowego w Krakowie

Kategoria

projekty wnêtrz handlowych i us³ugowych

Realizacja wnętrz sklepu odzieżowego w Krakowie to oryginalny pomysł na wnętrza małego sklepu odzieżowego w zabytkowej kamienicy. Projekt architektoniczny został zaprojektowany z myślą o wygodzie i komforcie klientów, a także o wyjątkowym wyglądzie wnętrza. Lada sprzedażowa została zaprojektowana w kształcie prostokąta, aby wyeksponować nowoczesne wzornictwo. Bryła prostopadłościenna lady zostałaścięta aby nadać dynamicznego kształu, a niewielki mebel zaskakuje swoją formą i subtelnością. Nowoczesny kształt mebla podkreślono dodatkowo poprzez ukryte oświetlenie led, co sprawia, że meble unosi się optycznie nad podłogą. Wnętrze sklepu odzieżowego w Krakowie zostało zaprojektowane zgodnie z najnowszymi trendami w architekturze wnętrz, a także zgodnie z wymogami funkcjonalnymi.

Oryginalny pomysł na wnętrza małego sklepu odzieżowego w zabytkowej kamienicy został zrealizowany zgodnie z wytycznymi architekta. Nowoczesne meble, zaprojektowane zgodnie z założeniami, tworzą przytulną atmosferę w sklepie. Dodatkowo, aby zapewnić komfort klientom, zastosowano wysokiej jakości materiały wykończeniowe, które są trwałe i łatwe w utrzymaniu czystości.

Realizacja wnętrz sklepu odzieżowego w Krakowie to przykład nowoczesnego projektu, który łączy w sobie funkcjonalność i wygodę z wyjątkowym wyglądem. Projekt został zrealizowany zgodnie z najnowszymi trendami w architekturze wnętrz, a także zgodnie z wymogami funkcjonalnymi. Nowoczesne meble i wysokiej jakości materiały wykończeniowe tworzą przytulną atmosferę w sklepie.

Pozostałe zdjęcia: Nowoczesna prosta i oryginalna lada sprzedażowa w sklepie odzieżowym Wnętrza nowoczesnego butiku odzieżowego w Krakowie Realizacja wnętrz butiku odzieżowego Wieszaki na ubrania w nowoczesnym butiku odzieżowym Nowoczesna aranżacja ekspozycji w sklepie odzieżowym Wyjątkowe wnętrza luksusowego sklepu odzieżowego w stylu glamour Nowoczesny butik odzieżowy w stylu glamour Projekt aranżacji wnętrz butiku odzieżowego w kamienicy Oryginalny pomysł na wnętrza małego sklepu odzieżowego w zabytkowej kamienicy

Kontakt z architektem: Magdalena Kidoñ Architekt Kraków Magdalena Kidoń
info@projektowanie-wnetrz.com 601 671 184

Podobne projekty