Aranżacja ściany salonu z użyciem dekoracyjnej płytki ściennej

Nazwa projektu

Projekt ekskluzywnego apartamentu na Starym Podgórzu, Krakow

Kategoria

projekty wnêtrz mieszkañ i domów jednorodzinnych

Projekt został opracowany przez zespół jmsSTUDIOs.c Magdalena Kidoñ Michal Smolarski, w której w tym czasie Magdalena Kidoń była wspólnikiem.

Projekt ekskluzywnego apartamentu na Starym Podgórzu w Krakowie to przykład doskonałej aranżacji wnętrza. W salonie zastosowano czytelny układ, gdzie główną ścianę ekspozycyjną z telewizorem i biokominkiem wykończono dekoracyjnymi płytkami ceramicznymi. Kontrapunktem dla tej ściany jest fototapeta z grafiką odcisku palca, która została zastosowana również w przestrzeni korytarza strefy wejściowej.

Ten projekt łączy w sobie nowoczesne wykończenia z klasycznymi elementami, tworząc przytulną atmosferę. Przestrzeń została zaprojektowana z myślą o wygodzie i komforcie użytkowników. Dekoracyjne płytki ścienne w połączeniu z fototapetą tworzą harmonijną całość, która zachwyca swoją elegancją.

Ten projekt to doskonały przykład tego, jak za pomocą wykończenia wnętrz można stworzyć przestrzeń, która jest zarówno funkcjonalna, jak i piękna. Jeśli szukasz inspiracji do realizacji podobnego projektu, to jest to idealne miejsce.

Pozostałe zdjęcia: Projekt przestronnej strefy dziennej apartamentu Aranżacja ściany salonu z użyciem dekoracyjnej płytki ściennej Aranżacja kuchni z długim blatem barowym Projekt czarno-białej kuchni Projekt korytarza z ekspresyjną grafiką Pomysł na zabudowę z luster w przestrzeni korytarza Wnętrze łazienki z sauną domową Aranżacja nowoczesnej łazienki w ciepłych barwach Projekt przestronnej łazienki z pełnym wyposażeniem Projekt nastrojowej sypialni w apartamencie Pomysł na zabudowę TV w sypialni

Kontakt z architektem: Magdalena Kidoñ Architekt Kraków Magdalena Kidoń
info@projektowanie-wnetrz.com 601 671 184

Podobne projekty