Aranżacja nowoczesnego salonu z zieloymi dodatkami

Nazwa projektu

Projekt wnętrz domu jednorodzinnego w Krakowie

Kategoria

projekty wnêtrz mieszkañ i domów jednorodzinnych

Projekt został opracowany przez zespół jmsSTUDIOs.c Magdalena Kidoñ Michal Smolarski, w której w tym czasie Magdalena Kidoń była wspólnikiem.

To projekt wnętrz domu jednorodzinnego w Krakowie, który został zaprojektowany z myślą o nowoczesnym stylu życia. Aranżacja salonu w stonowanej kolorystyce stała się tłem dla wielkoformatowej grafiki znanego artysty. Przestrzeń została zaprojektowana w dwupoziomowym układzie, który nadaje jej lekkości. Dodatkowo, efekt ten podkreślony zostało lampami dekoracyjnymi, które pozornie lewitują w przestrzeni.

Projekt został zrealizowany zgodnie z najwyższymi standardami, aby zapewnić komfort użytkowania. Do wykończenia wnętrza użyto wysokiej jakości materiałów, takich jak drewno, szkło i metal, które tworzą spójną i harmonijną całość. Dodatkowo, zielone dodatki, takie jak rośliny, dywany i zasłony, wprowadzają do wnętrza świeżość i naturalność.

Projekt wnętrz domu jednorodzinnego w Krakowie to połączenie nowoczesnego designu z wygodą i funkcjonalnością. Przestrzeń została zaprojektowana z myślą o użytkownikach, którzy cenią sobie komfort i wygodę. Użyte materiały i dodatki tworzą spójną i harmonijną całość, która zapewnia komfort i przyjemność z użytkowania.

Pozostałe zdjęcia: Nowoczesna biała łazienka na poddaszu z dodatkiem zieleni Łazienka dla dzieci w domu jednorodzinnym Aranżacja nowoczesnego salonu z zieloymi dodatkami Dekoracja nowoczesnego wnętrza salonu z ciekawymi dodatkami Projekt salonu z grafiką Banksy ego Strefa dzienna w salonie z antresolą Projekt aranżacji wnętrz Pomysł na biała kuchnia z wyspą kuchenną, okap wyspowy Projekt aranżacji wnętrz otwartej nowoczesnej kuchni Pomysł na aranżację salonu z minimalistycznym kominkiem Ściana wykończona płytami z betonu architektonicznego Projekt małej łazienki z zieloną plamą kolorystyczną Pomysł na aranżację wnętrza łazienka z wanną wolnostojącą Projekt aranżacji wnętrz łazienki na poddaszu

Kontakt z architektem: Magdalena Kidoñ Architekt Kraków Magdalena Kidoń
info@projektowanie-wnetrz.com 601 671 184

Podobne projekty