Słoneczny salon z wiszącym telewizorem na ścianie

Nazwa projektu

Projekt aranżacji luksusowego dużego mieszkania w Krakowie

Kategoria

projekty wnêtrz mieszkañ i domów jednorodzinnych

Zaprojektowaliśmy luksusowe mieszkanie w Krakowie, w którym wykorzystaliśmy jasne, beżowe kolory z akcentami drewnianymi. Wnętrze jest doskonale naświetlone przez duże okna, co pozwala na stworzenie przytulnego wnętrza. Zastosowaliśmy jasną kolorystykę i subtelne wykończenie wnętrza. Na ścianie zastosowano jasną tapetę połączoną z ręcznie formowaną cegłą. Dodatkowo, zaprojektowaliśmy funkcjonalny stolik kawowy w kolorze białym, który posiada możliwość regulacji blatu dopasowując się do potrzeb użytkownika. Na ścianie wiszący telewizor jest idealnym uzupełnieniem salonu.

Nasz projekt aranżacji luksusowego mieszkania w Krakowie to połączenie wyrafinowanego designu z funkcjonalnością. Zastosowanie jasnej kolorystyki i subtelnych wykończeń pozwala na stworzenie przytulnego i wyjątkowego wnętrza. Wszystkie elementy wyposażenia są starannie dobrane i dopasowane do potrzeb użytkownika. Wiszący telewizor na ścianie to idealne uzupełnienie salonu.

Projekt aranżacji luksusowego dużego mieszkania w Krakowie to połączenie wyrafinowanego designu z funkcjonalnością. Użycie jasnych, beżowych kolorów z akcentami drewnianymi sprawia, że wnętrze staje się przytulne i wyjątkowe. Do wyposażenia mieszkania wybraliśmy funkcjonalny stolik kawowy w kolorze białym, który posiada możliwość regulacji blatu. Na ścianie wiszący telewizor jest idealnym uzupełnieniem salonu.

Pozostałe zdjęcia: Słoneczny salon z wiszącym telewizorem na ścianie Cegła ręcznie formowana we wnętrzu dużego mieszkania Przestronna kuchnia połączona z salonem i jadalnią  Aranżacja mebli kuchennych Słoneczna kuchnia w dużym mieszkaniu Pomysł na funkcjonalną kuchnię Pomysł na korytarz wejściowy do mieszkania Pomysł na ściany w wejściu Szafka na buty w korytarzu   Pomysł na hol wejściowy Pomysł na aranżację łazienki w jasnych kolorach Pomysł na nowoczesną jasną łazienkę Aranżacja łazienki z prysznicem w mieszkaniu Pomysł na nowoczesną łazienkę Pomysł na wykończenie wnęki prysznicowej za pomocą płytek drewnopodobnych Aranżacja łazienki z wanną Pomysł na fototapetę w łazience Pomysł na funkcjonalne i nowoczesne meble w łazience Pomysłowa zabudowa szafy w łazience Pralka ukryta w meblu

Kontakt z architektem: Magdalena Kidoñ Architekt Kraków Magdalena Kidoń
info@projektowanie-wnetrz.com 601 671 184

Podobne projekty