Aranżacja i podświetlenie ściany nad wanną

Nazwa projektu

Wnętrze nowoczesnego mieszkania dla młodego małżeństwa

Kategoria

projekty wnêtrz mieszkañ i domów jednorodzinnych

Używając nowoczesnych materiałów i technik, stworzyliśmy wnętrze mieszkania dla młodego małżeństwa, które jest zarówno funkcjonalne, jak i piękne. Ściana nad wanną została wykończona połączeniem płytek szarych i drewnopodobnych, a do jej podświetlenia została zastosowana taśma LED. Po lewej stronie od wanny zaprojektowano wnęki na dodatki dekoracyjne, które są ulubionymi elementami Pani domu. W obudowie wanny zaprojektowano również szyfladę, aby wykorzystać każdy wolny centymetr wnętrza.

Dzięki naszemu projektowi wnętrze nowoczesnego mieszkania dla młodego małżeństwa zostało zaprojektowane z dbałością o szczegóły i zgodnie z ich oczekiwaniami. Użyliśmy wysokiej jakości materiałów, aby zapewnić trwałość i estetykę wnętrza. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych technik, takich jak podświetlenie LED, uzyskano efekt przytulnego i przyjemnego wnętrza.

Nasz projekt to idealne rozwiązanie dla osób szukających nowoczesnego, funkcjonalnego i estetycznego wnętrza. Dzięki naszemu doświadczeniu i wiedzy w zakresie projektowania wnętrz, jesteśmy w stanie zaprojektować i wykonać wnętrze, które spełni wszystkie wymagania i oczekiwania.

Pozostałe zdjęcia: Sypialnia w kolorach ciemnego granatu z oświetleniem ledowym Projekt toaletki z lustrem w sypialni w kolorze granatu Łóżko z tapicerowanym zagłówkiem i drewniana ramą Projekt łóżka z tapicerowanym zagłówkiem Salon w kolorze szarego betonu i bieli Wnętrze w kolorach szarości i czerni z akcentami drewnianymi Ściana ze szkła lakobel w salonie Szklana ściana w salonie z oświetleniem ledowym wpuszczanym Ściana betonowa w kolorze szarym w kuchni Białe meble w kuchni z czarnym granitowym blatem Białe szafki w kuchni z czarnym granitowym blatem roboczym Pomysł na wieszaki oraz siedzisko w korytarzu Pomysł na szafę oraz na wykończenie ścian w przedpokoju Projekt wykończenia ścian oraz wyposażenia holu wejściowego Projekt wykończenia ścian korytarza w mieszkaniu Wielofunkcyjna łazienka z wanną i prysznicem Aranżacja i podświetlenie ściany nad wanną Wnętrze łazienki z prysznicem we wnęce

Kontakt z architektem: Magdalena Kidoñ Architekt Kraków Magdalena Kidoń
info@projektowanie-wnetrz.com 601 671 184

Podobne projekty