Realizacja szafki nad stelażem na miskę ustępową

Nazwa projektu

Realizacja wnętrz mieszkania inwestycyjnego dla mężczyzny

Kategoria

projekty wnêtrz mieszkañ i domów jednorodzinnych

Jeśli szukasz stylowego i funkcjonalnego wystroju wnętrza, to nasz projekt Realizacja wnętrz mieszkania inwestycyjnego dla mężczyzny jest idealnym rozwiązaniem. Na zdjęciu Realizacja szafki nad stelażem na miskę ustępową widzimy, jak wykorzystaliśmy wnękę wraz z szafką, której front wykonano z frezowanej płyty drewnianej. Proste linie stanowią doskonałe uzupełnienie wnętrza. Dodatkowo, szafka jest bardzo pojemna, dzięki czemu możesz schować wszystkie niezbędne przedmioty, takie jak ściereczki, detergenty czy ręczniki.

Dzięki naszemu projektowi, wnętrze Twojego mieszkania będzie wyglądać stylowo i estetycznie. Możesz być pewien, że wykorzystane materiały są najwyższej jakości, a wykończenie jest precyzyjne i dokładne. Nasza realizacja wnętrz mieszkania inwestycyjnego dla mężczyzny sprawi, że Twoje mieszkanie będzie wyglądać jak z marzeń.

Jeśli szukasz profesjonalnego projektu, który pozwoli Ci stworzyć wyjątkowe wnętrze, zapoznaj się z naszą ofertą. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług i do kontaktu z naszym zespołem. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i pomożemy Ci w realizacji Twojego projektu.

Pozostałe zdjęcia: Realizacja sypialni dla mężczyzny w stylu klasycznej elegancji Sypialnia z ekskluzywną tapetą na ścianie Realizacja funkcjonalnej i nowoczesnej sypialni Realizacja mieszkania inwestycyjnego dla mężczyzny Realizacja nowoczesnego przedpokoju z szafą wnękową i siedziskiem tapicerowanym Podświetlany sufit w łazience Okrągłe podświetlane lustro nad umywalką w łazience Podświetlany sufit w łazience  Wykończenie ścian w nowoczesnej łazience Realizacja szafki nad stelażem na miskę ustępową Realizacja inwestycyjnego mieszkania z salonem z aneksem kuchennym Realizacja wnętrz mieszkania inwestycyjnego z aneksem kuchennym Kuchnia w kolorze szarym z drewnianymi akcentami Aneks kuchenny z półwyspem o funkcji stołu

Kontakt z architektem: Magdalena Kidoñ Architekt Kraków Magdalena Kidoń
info@projektowanie-wnetrz.com 601 671 184

Podobne projekty