Aranżacja męskiego wnętrza salonu z aneksem kuchennym

Nazwa projektu

Męskie mieszkanie przeznaczone na wynajem w Krakowie

Kategoria

projekty wnêtrz mieszkañ i domów jednorodzinnych

Witaj na stronie projektu Męskie Mieszkanie w Krakowie Jeśli poszukujesz inspiracji do aranżacji męskiego wnętrza z myślą o wynajmie, trafiłeś we właściwe miejsce. Nasz projekt to harmonijne połączenie elegancji i funkcjonalności, stworzone z myślą o nowoczesnym mężczyźnie szukającym stylowego miejsca do życia.

Wnętrze salonu z aneksem kuchennym prezentuje się wyjątkowo, łącząc klasyczne elementy z nowoczesnym designem. Aranżacja męskiego wnętrza to połączenie subtelnych szarości z wyrazistymi dodatkami złotego koloru, nadającymi przestrzeni eleganckiego charakteru. Centralnym punktem salonu jest rozkładana sofa od renomowanej firmy Scandic Sofa, dostępna w interesującym rudym odcieniu, zapewniającym wyjątkowy komfort i styl.

Ponadto, lampy wiszące w złotym wykończeniu nad wyspą kuchenną dodają wnętrzu industrialnego sznytu, tworząc przytulną atmosferę. Odkryj unikalny projekt, który łączy nowoczesność z klasyką, idealny dla wymagającego mężczyzny szukającego funkcjonalnego i stylowego miejsca do wynajmu w sercu Krakowa.

Pozostałe zdjęcia: Aranżacja męskiego wnętrza salonu z aneksem kuchennym Komfortowe wnętrze nowoczesnego salonu w kolorach szarości w dwupokojowym mieszkaniu w Krakowie Wnętrza mieszkania dwupokojowego wykończone w nowoczesnym stylu Wnętrza salonu połączonego z aneksem kuchennym Realizacja wnętrz kuchni w kolorze szarym z rudym akcentem dekoracyjnym Nowoczesna i komfortowa aranżacja wejścia w mieszkaniu na wynajem Wnętrza ciemnej łazienki w kolorze szaro czarnym z pomarańczowym akcentem

Kontakt z architektem: Magdalena Kidoñ Architekt Kraków Magdalena Kidoń
info@projektowanie-wnetrz.com 601 671 184

Podobne projekty