Pokój dziecięcy ze ścianką wspinaczkową

Nazwa projektu

Pokój dla chłopca ze ścianką wspinaczkową

Kategoria

projekty wnêtrz mieszkañ i domów jednorodzinnych

Pokój dla chłopca ze ścianką wspinaczkową to projekt, który zaspokoi potrzeby każdego młodego wspinacza. Ściana wspinaczkowa została zamontowana w pokoju, aby zapewnić dziecku maksimum radości i zabawy. Grafika w kształcie górskich szczytów w żółto-granatowych kolorach wprowadza młodzieżowy charakter i zachęca do korzystania z zamontowanych sprzętów.

Dzięki ścianie wspinaczkowej dziecko może wybrać się na wirtualną wyprawę po górach i wspinaczkę po skałach. Pokój został zaprojektowany z myślą o dzieciach, aby zapewnić im bezpieczne i przyjemne miejsce do zabawy. Ścianka wspinaczkowa jest wyposażona w bezpieczne uchwyty, które zapewniają stabilność i bezpieczeństwo podczas wspinania się.

Jeśli szukasz projektu, który pozwoli Twojemu dziecku na bezpieczną zabawę i wspinaczkę, Pokój dla chłopca ze ścianką wspinaczkową jest doskonałym rozwiązaniem. Ściana wspinaczkowa została zaprojektowana tak, aby zapewnić dziecku bezpieczeństwo i maksimum radości z wspinaczki.

Pozostałe zdjęcia: Pokój dziecięcy ze ścianką wspinaczkową Farba tablicowa w pokoju dziecięcym Pokój młodzieżowy na poddaszu Pokój dla chłopca na poddaszu Pokój młodzieżowy z fototapetą i z żółtym akcentem

Kontakt z architektem: Magdalena Kidoñ Architekt Kraków Magdalena Kidoń
info@projektowanie-wnetrz.com 601 671 184

Podobne projekty