Projekt wykończenia ścian oraz wyposażenia holu wejściowego

Nazwa projektu

Wnętrze nowoczesnego mieszkania dla młodego małżeństwa

Kategoria

projekty wnêtrz mieszkañ i domów jednorodzinnych

Jeśli szukasz inspiracji do projektu wykończenia ścian oraz wyposażenia holu wejściowego, nasz projekt wnętrza nowoczesnego mieszkania dla młodego małżeństwa może Cię zainspirować. W korytarzu wejściowym zaprojektowano wyjątkowy i funkcjonalny układ. Na przeciw zabudowy szafy znajduje się lustro, które optycznie powiększa pomieszczenie. Linie na suficie mają swoją kontynuację w odbiciu lustrzanym, co sprawia, że wnętrze wygląda na większe niż w rzeczywistości. W głębi widoczna jest wnęka na ubrania wiszące wraz z siedziskiem, co dodatkowo wpływa na funkcjonalność tego miejsca.

Dzięki naszemu projektowi możesz stworzyć wyjątkowe i nowoczesne wnętrze, które będzie odzwierciedlać Twoje upodobania. Zastosowane przez nas materiały, takie jak drewno, szkło i metal, nadadzą wnętrzu lekkości i elegancji. Dodatkowo, wybór odpowiednich mebli i akcesoriów pozwoli Ci stworzyć przytulny i komfortowy hol wejściowy.

Jeśli szukasz oryginalnych rozwiązań do wykończenia wnętrza, nasz projekt może być dla Ciebie idealnym miejscem do szukania inspiracji. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi pomysłami i realizacją tego projektu.

Pozostałe zdjęcia: Sypialnia w kolorach ciemnego granatu z oświetleniem ledowym Projekt toaletki z lustrem w sypialni w kolorze granatu Łóżko z tapicerowanym zagłówkiem i drewniana ramą Projekt łóżka z tapicerowanym zagłówkiem Salon w kolorze szarego betonu i bieli Wnętrze w kolorach szarości i czerni z akcentami drewnianymi Ściana ze szkła lakobel w salonie Szklana ściana w salonie z oświetleniem ledowym wpuszczanym Ściana betonowa w kolorze szarym w kuchni Białe meble w kuchni z czarnym granitowym blatem Białe szafki w kuchni z czarnym granitowym blatem roboczym Pomysł na wieszaki oraz siedzisko w korytarzu Pomysł na szafę oraz na wykończenie ścian w przedpokoju Projekt wykończenia ścian oraz wyposażenia holu wejściowego Projekt wykończenia ścian korytarza w mieszkaniu Wielofunkcyjna łazienka z wanną i prysznicem Aranżacja i podświetlenie ściany nad wanną Wnętrze łazienki z prysznicem we wnęce

Kontakt z architektem: Magdalena Kidoñ Architekt Kraków Magdalena Kidoń
info@projektowanie-wnetrz.com 601 671 184

Podobne projekty