Wnętrze w kolorach szarości i czerni z akcentami drewnianymi

Nazwa projektu

Wnętrze nowoczesnego mieszkania dla młodego małżeństwa

Kategoria

projekty wnêtrz mieszkañ i domów jednorodzinnych

Jeśli szukasz inspiracji do zaprojektowania nowoczesnego wnętrza dla młodego małżeństwa, to mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie. Nasz projekt łączy trzy kolory - szary, czarny oraz jasne drewno, tworząc wyjątkowy i stylowy wygląd. Stół ze szklanym blatem doskonale współgra z lakierowanym na czarno meblem z telewizorem, tworząc wyjątkowy klimat.

Wygodna sofa firmy Vieri Divani z podłokietnikiem mieszczącym w sobie półki na książki, stanowi idealne dopełnienie wystroju. Jest to mebel bardzo wygodny i funkcjonalny, który sprawi, że wnętrze będzie wyglądało wyjątkowo.

Nasz projekt jest przemyślany i funkcjonalny, zapewniając wygodę i komfort. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi realizacjami i skorzystania z naszych usług projektowych.

Pozostałe zdjęcia: Sypialnia w kolorach ciemnego granatu z oświetleniem ledowym Projekt toaletki z lustrem w sypialni w kolorze granatu Łóżko z tapicerowanym zagłówkiem i drewniana ramą Projekt łóżka z tapicerowanym zagłówkiem Salon w kolorze szarego betonu i bieli Wnętrze w kolorach szarości i czerni z akcentami drewnianymi Ściana ze szkła lakobel w salonie Szklana ściana w salonie z oświetleniem ledowym wpuszczanym Ściana betonowa w kolorze szarym w kuchni Białe meble w kuchni z czarnym granitowym blatem Białe szafki w kuchni z czarnym granitowym blatem roboczym Pomysł na wieszaki oraz siedzisko w korytarzu Pomysł na szafę oraz na wykończenie ścian w przedpokoju Projekt wykończenia ścian oraz wyposażenia holu wejściowego Projekt wykończenia ścian korytarza w mieszkaniu Wielofunkcyjna łazienka z wanną i prysznicem Aranżacja i podświetlenie ściany nad wanną Wnętrze łazienki z prysznicem we wnęce

Kontakt z architektem: Magdalena Kidoñ Architekt Kraków Magdalena Kidoń
info@projektowanie-wnetrz.com 601 671 184

Podobne projekty