Sypialnia ze szklaną ścianą

Nazwa projektu

Projekt wnętrz dwupokojowego mieszkania w stylu loftowym

Kategoria

projekty wnêtrz mieszkañ i domów jednorodzinnych

Jeśli szukasz sposobu na optyczne powiększenie przestrzeni w niewielkim mieszkaniu, to szklana ściana w stylu loftowym to idealne rozwiązanie. Wykorzystanie szkła w aranżacji wnętrza to nie tylko modny trend, ale także funkcjonalne rozwiązanie, które pozwala na znakomite doświetlenie pomieszczenia. Sypialnia ze szklaną ścianą to doskonały przykład wykorzystania szkła w aranżacji wnętrz. Przezroczysta ściana wygląda niezwykle stylowo i pozwala na optyczne powiększenie przestrzeni.

Projekt wnętrz dwupokojowego mieszkania w stylu loftowym to doskonały przykład wykorzystania szkła w aranżacji wnętrz. Wykorzystanie szkła w aranżacji wnętrza to nie tylko modny trend, ale także funkcjonalne rozwiązanie, które pozwala na znakomite doświetlenie pomieszczenia. Przezroczysta ściana wygląda niezwykle stylowo i pozwala na optyczne powiększenie przestrzeni.

Jeśli szukasz sposobu na optyczne powiększenie przestrzeni w niewielkim mieszkaniu, to szklana ściana w stylu loftowym to idealne rozwiązanie. Wykorzystanie szkła w aranżacji wnętrza to nie tylko modny trend, ale także funkcjonalne rozwiązanie, które pozwala na znakomite doświetlenie pomieszczenia. Projekt wnętrz dwupokojowego mieszkania w stylu loftowym to doskonały przykład wykorzystania szkła w aranżacji wnętrz. Szklana ściana w loftowym stylu to niezwykle stylowe rozwiązanie, które poza walorami estetycznymi, pozwala na znakomite doświetlenie wnętrza oraz otwarcie przestrzeni, która zdaje się przez to większa.

Pozostałe zdjęcia: Dwupokojowe mieszkanie ze ścianą szklaną w stylu loft Nowoczesna strefa dzienna w mieszkaniu dwupokojowym Minimalistyczny aneks kuchenny w mieszkaniu dwupokojowym Minimalistyczny aneks kuchenny z lodówką w zabudowie meblowej Przedpokój z miedzianym akcentem Sypialnia w kontrastowych barwach Sypialnia z elementami w stylu loftowym Sypialnia z drewnianą zabudową meblową Sypialnia ze szklaną ścianą Minimalistyczna łazienka z drewnianym akcentem Minimalistyczna łazienka z prysznicem Łazienka w odcieniach bieli i szarości

Kontakt z architektem: Magdalena Kidoñ Architekt Kraków Magdalena Kidoń
info@projektowanie-wnetrz.com 601 671 184

Podobne projekty