Pomysł na szafę oraz na wykończenie ścian w przedpokoju

Nazwa projektu

Wnętrze nowoczesnego mieszkania dla młodego małżeństwa

Kategoria

projekty wnêtrz mieszkañ i domów jednorodzinnych

Jeśli szukasz pomysłu na wykończenie wnętrza nowoczesnego mieszkania dla młodego małżeństwa, to nasz projekt jest dla Ciebie idealny. Przedstawiamy Ci naszą realizację, która składa się z wnęki z siedziskiem oraz dużego lustra na narożniku ściany. Zaprojektowaliśmy także drzwi do sypialni i szafy wykonane z płyty MDF lakierowanej w kolorze szarym. Efekt jest oszałamiający - całość wygląda bardzo nowocześnie i oryginalnie, a jednocześnie jest uporządkowana i harmonijna.

Zastosowanie tego samego materiału na ścianach i drzwiach sprawia, że wnętrze wygląda bardziej spójnie i jest bardziej przyjazne dla oka. Dodatkowo, lustro na narożniku ściany optycznie powiększa wnętrze. Wszystkie elementy projektu są wykonane z najwyższej jakości materiałów, dzięki czemu będą służyć przez długie lata.

Jeśli szukasz pomysłu na wykończenie wnętrza nowoczesnego mieszkania dla młodego małżeństwa, zapraszamy do zapoznania się z naszym projektem wnętrze nowoczesnego mieszkania dla młodego małżeństwa. Z pewnością znajdziesz tu coś dla siebie, a pomysł na szafę oraz na wykończenie ścian w przedpokoju sprawi, że Twoje wnętrze będzie wyglądać nowocześnie i oryginalnie.

Pozostałe zdjęcia: Sypialnia w kolorach ciemnego granatu z oświetleniem ledowym Projekt toaletki z lustrem w sypialni w kolorze granatu Łóżko z tapicerowanym zagłówkiem i drewniana ramą Projekt łóżka z tapicerowanym zagłówkiem Salon w kolorze szarego betonu i bieli Wnętrze w kolorach szarości i czerni z akcentami drewnianymi Ściana ze szkła lakobel w salonie Szklana ściana w salonie z oświetleniem ledowym wpuszczanym Ściana betonowa w kolorze szarym w kuchni Białe meble w kuchni z czarnym granitowym blatem Białe szafki w kuchni z czarnym granitowym blatem roboczym Pomysł na wieszaki oraz siedzisko w korytarzu Pomysł na szafę oraz na wykończenie ścian w przedpokoju Projekt wykończenia ścian oraz wyposażenia holu wejściowego Projekt wykończenia ścian korytarza w mieszkaniu Wielofunkcyjna łazienka z wanną i prysznicem Aranżacja i podświetlenie ściany nad wanną Wnętrze łazienki z prysznicem we wnęce

Kontakt z architektem: Magdalena Kidoñ Architekt Kraków Magdalena Kidoń
info@projektowanie-wnetrz.com 601 671 184

Podobne projekty