Szafa wnękowa w sypialni z frontem lakierowanym na wysoki połysk

Nazwa projektu

Wnętrza mieszkania dwupokojowego pod wynajem w Krakowie

Kategoria

projekty wnêtrz mieszkañ i domów jednorodzinnych

Jeśli szukasz projektu wnętrza mieszkania dwupokojowego pod wynajem w Krakowie, to mamy dla Ciebie świetną propozycję. Nasz projekt obejmuje szafę wnękową zaprojektowaną zgodnie z kształtem ściany. Szafa wnękowa została wykończona lakierem na wysoki połysk, a jej fronty wykonano z płyty drewnopodobnej. Po prawej stronie szafy znajduje się wnęka przynależna do łazienki, natomiast po lewej stronie znajdują się dwoje drzwi. Ściana po lewej stronie została wykończona tak samo jak front szafy, a wnęka służy jako uchwyt szafy.

Projekt wnętrza mieszkania dwupokojowego został zaprojektowany z myślą o wygodzie i funkcjonalności. Szafa wnękowa zapewnia dużo miejsca do przechowywania, a jej wygląd jest bardzo estetyczny. Lakierowany na wysoki połysk front szafy zapewnia wyjątkowy wygląd, a płyta drewnopodobna łącząca fronty szafy zapewnia trwałość i solidność.

Jeśli szukasz projektu wnętrza mieszkania dwupokojowego, który zapewni wygodę i funkcjonalność, to nasz projekt jest dla Ciebie idealny. Szafa wnękowa z lakierowanym na wysoki połysk frontem zapewni Ci dużo miejsca do przechowywania, a płyta drewnopodobna zapewni trwałość i solidność.

Pozostałe zdjęcia: Aneks kuchenny w komfortowym mieszkaniu pod wynajem Stół jadalniany połączony z blatem kuchennym Drzwi przesuwne w niewielkim mieszkaniu Duże lustro we wnętrzu niewielkiego mieszkania Mieszkanie dwupokojowe z aneksem kuchennym Biała lakierowana zabudowa telewizora wykonana z płyty meblowej Jak optycznie powiększyć niewielką przestrzeń w mieszkaniu Sufit podwieszany w niewielkim mieszkaniu Ciemny blat kuchenny we wnętrzu nowoczesnego mieszkania Łazienka z dużym lustrem i szafką nad umywalką Wnęka na prysznic w niewielkiej łazience Pomysł na zastosowanie luster w niewielkiej łazience w mieszkaniu Szafa wnękowa na zabudowaną pralkę w niewielkiej łazience Płytki dekoracyjne gresowe na podłodze w łazience Łóżko tapicerowane w sypialni w mieszkaniu inwestycyjnym Szafa wnękowa w sypialni z frontem lakierowanym na wysoki połysk Połączenie sypialni z salonem z aneksem kuchennym

Kontakt z architektem: Magdalena Kidoñ Architekt Kraków Magdalena Kidoń
info@projektowanie-wnetrz.com 601 671 184

Podobne projekty