Wykończenie ściany w recepcji - nowoczesne płytki gresowe

Nazwa projektu

Nowoczesne wnętrza biurowe na Starym Mieście w Krakowie

Kategoria

projekty wnêtrz handlowych i us³ugowych
projekty wnêtrz biur, gabinetów, kancelarii

Projekt został opracowany przez zespół jmsSTUDIOs.c Magdalena Kidoñ Michal Smolarski, w której w tym czasie Magdalena Kidoń była wspólnikiem.

Jeśli szukasz projektu, który łączy nowoczesne wnętrza biurowe z pięknym Starym Miastem w Krakowie, to znalazłeś idealne miejsce. Nasz projekt łączy w sobie wyjątkowe wnętrza biurowe, które są wykończone wysokiej jakości materiałami, takimi jak nowoczesne płytki gresowe. Nasza recepcja jest wykończona wyjątkowymi ścianami, które zapewniają wyjątkowy wygląd i czynią ją wyjątkową.

Nasz projekt został zaprojektowany w taki sposób, aby zapewnić wyjątkowe wnętrza biurowe, które są funkcjonalne, komfortowe i estetyczne. Wykorzystujemy nowoczesne materiały wykończeniowe, takie jak drewno, szkło i metal, aby stworzyć wyjątkowe wnętrza. Nasz projekt obejmuje również nowoczesne technologie, które zapewniają wygodę i bezpieczeństwo.

Nasz projekt to połączenie nowoczesnych wnętrz biurowych i pięknego Starego Miasta w Krakowie. Zapewniamy wyjątkowe wnętrza, które są funkcjonalne, eleganckie i wykończone wysokiej jakości materiałami. Jeśli szukasz projektu, który łączy nowoczesne wnętrza biurowe z pięknym Starym Miastem w Krakowie, to nasz projekt jest idealnym rozwiązaniem.

Pozostałe zdjęcia: Wykończenie ściany w recepcji - nowoczesne płytki gresowe Nowoczesna recepcja w kamienicy w Krakowie Wykończenie ścian korytarza w przestrzeni biurowej Sala konferencyjna oraz pokoje pracownicze - ciekawe wykończenie ścian Pokój pracowniczy w nowoczesnym biurze z niewielką salką konferencyjną Szklana ściana działowa w pomieszczenia biurowych Zaplecze socjalne w biurze, łazienka dla pracowników biura Aneks kuchenny w biurze, zaplecze socjalne dla pracowników biurowych

Kontakt z architektem: Magdalena Kidoñ Architekt Kraków Magdalena Kidoń
info@projektowanie-wnetrz.com 601 671 184

Podobne projekty