Projekt małej łazienki z zieloną plamą kolorystyczną

Nazwa projektu

Projekt wnętrz domu jednorodzinnego w Krakowie

Kategoria

projekty wnêtrz mieszkañ i domów jednorodzinnych

Projekt został opracowany przez zespół jmsSTUDIOs.c Magdalena Kidoñ Michal Smolarski, w której w tym czasie Magdalena Kidoń była wspólnikiem.

Zaprojektowana przeze mnie łazienka na piętrze domu jednorodzinnego w Krakowie to połączenie stylu nowoczesnego z klasycznym. Wykorzystując oświetlenie liniowe typu LED, stworzyłem wyjątkowy efekt rozświetlenia wnętrza. Zielona plama kolorystyczna, w połączeniu z kolorem limonki, tworzy orzeźwiający i przyjemny klimat. Oświetlenie LED, zielona plama kolorystyczna, małe wnętrze to elementy, które w połączeniu tworzą wyjątkowy i niepowtarzalny projekt.

Moim celem było stworzenie przytulnego i komfortowego wnętrza, w którym domownicy będą czuć się swobodnie. Użyte materiały są trwałe i łatwe w utrzymaniu czystości. Komfortowe wnętrze, trwałe materiały, łatwe w utrzymaniu czystości to cechy, które wyróżniają mój projekt.

Projektując wnętrze łazienki, wykorzystałem najnowsze trendy w aranżacji wnętrz. Wykorzystałem również wiele detali, które nadają wnętrzu unikalny charakter. Nowoczesne wnętrze, trendy w aranżacji, unikalny charakter to cechy, które wyróżniają mój projekt.

Pozostałe zdjęcia: Nowoczesna biała łazienka na poddaszu z dodatkiem zieleni Łazienka dla dzieci w domu jednorodzinnym Aranżacja nowoczesnego salonu z zieloymi dodatkami Dekoracja nowoczesnego wnętrza salonu z ciekawymi dodatkami Projekt salonu z grafiką Banksy ego Strefa dzienna w salonie z antresolą Projekt aranżacji wnętrz Pomysł na biała kuchnia z wyspą kuchenną, okap wyspowy Projekt aranżacji wnętrz otwartej nowoczesnej kuchni Pomysł na aranżację salonu z minimalistycznym kominkiem Ściana wykończona płytami z betonu architektonicznego Projekt małej łazienki z zieloną plamą kolorystyczną Pomysł na aranżację wnętrza łazienka z wanną wolnostojącą Projekt aranżacji wnętrz łazienki na poddaszu

Kontakt z architektem: Magdalena Kidoñ Architekt Kraków Magdalena Kidoń
info@projektowanie-wnetrz.com 601 671 184

Podobne projekty