Realizacja aranżacji wnętrz mieszkania pod wynajem Pomysł na szafę w korytarzu

Nazwa projektu

Realizacja wnętrz mieszkania pod wynajem w Browar Lubicz

Kategoria

projekty wnêtrz mieszkañ i domów jednorodzinnych

Realizacja wnętrz mieszkania pod wynajem w Browar Lubicz to doskonały przykład na to, jak w niewielkiej przestrzeni można wykorzystać każdy metr kwadratowy. W korytarzu wejściowym zaprojektowano wielofunkcyjną szafę, która pełni funkcję ubraniową, a także stolika na klucze i torebkę. Front szafy otwiera się za pomocą podciętego frontu, a po bokach znajdują się wnęki oraz szuflady. Szafa w korytarzu została wyposażona w ledowe podświetlenie blatu, które wprowadza przyjemny nastrój.

Realizacja aranżacji wnętrz mieszkania pod wynajem w Browar Lubicz to doskonale przemyślany projekt, który z pewnością spodoba się osobom szukającym nowoczesnych rozwiązań w aranżacji wnętrz. Wszystkie elementy są dobrane zgodnie z zasadami ergonomii i funkcjonalności. Przestrzeń jest wykorzystana w pełni, dzięki czemu mieszkanie jest przytulne i komfortowe.

Jeśli szukasz pomysłu na realizację projektu wnętrz mieszkania pod wynajem, to zapraszamy do zapoznania się z naszym projektem w Browarze Lubicz. Przyjrzyj się naszym rozwiązaniom i zainspiruj się, aby stworzyć swoje wymarzone wnętrze.

Pozostałe zdjęcia: Sposób na wykończenie wnętrza mieszkania pod wynajem w Krakowie Pomysł na aranżację mieszkania przeznaczonego pod wynajem w Krakowie Mieszkanie z otwartą kuchnią Pomysł na stół barowy z hokerami Pomysł na kuchnię w mieszkaniu pod wynajem w browar Lubicz w Krakowie Pomysł na brązową kuchnię w mieszkaniu inwestycyjnym w Browar Lubicz Pomysł na wykończenie mieszkania pod wynajem w Krakowie Mieszkanie w kolorach brązu Wykończenie wnętrz nowoczesnego mieszkania pod wynajem Realizacja aranżacji wnętrz mieszkania pod wynajem Pomysł na szafę w korytarzu Pomysł na wykończenie korytarza w niewielkim nowoczesnym mieszkaniu pod wynajem Pomysł na zabudowę z telewizorem wiszącym Szafka RTV w salonie Duże lustro we wnętrzu Pomysł na wykończenie ścian w korytarzu wejściowym Pomysł na wykończenie salonu w mieszkaniu dwupokojowym pod wynajem Pomysł na aranżację wnętrza salonu w mieszkaniu dwupokojowym Aranżacja wnętrz niewielkiej sypialni w mieszkaniu dwupokojowym Aranżacja wnętrz niewielkiej łazienki w kolorach biało czarnych Pomysł na szafę w niewielkiej nowoczesnej łazience w mieszkaniu dwupokojowym Nowoczesna łazienka w kolorach biało czarnych

Kontakt z architektem: Magdalena Kidoñ Architekt Kraków Magdalena Kidoń
info@projektowanie-wnetrz.com 601 671 184

Podobne projekty