Wnętrze nowoczesnego gabinetu z fototapetą na ścianie

Nazwa projektu

Pomysł na kolorowe wnętrze nowoczesnego mieszkania

Kategoria

projekty wnêtrz mieszkañ i domów jednorodzinnych

Jeśli szukasz inspiracji do stworzenia nowoczesnego i kolorowego wnętrza w swoim mieszkaniu, to nasz projekt może Ci w tym pomóc. Przedstawiamy nasz najnowszy projekt ? Pomysł na kolorowe wnętrze nowoczesnego mieszkania.

W naszym projekcie wykorzystaliśmy fototapetę klejoną na ścianie, aby nadać pomieszczeniu nowoczesny wygląd. Obok fototapety znajduje się wejście do pomieszczenia ukryte w obudowie drewnianej ściany. W pomieszczeniu znalazło się również miejsce na rezerwowe spanie w postaci rozkładanej sofy. Nad sofą zaprojektowaliśmy zabudowę meblową z półkami i szafkami na książki. Dodatkowo, strefa spania została oświetlona światłem LED oraz kinkietami.

Jeśli chcesz stworzyć nowoczesne i kolorowe wnętrze, to nasz projekt jest dla Ciebie. Wykorzystaliśmy w nim najnowsze trendy w aranżacji wnętrz, aby stworzyć przestrzeń, która będzie wyglądać pięknie i elegancko. Fototapeta, meble i oświetlenie to tylko niektóre z elementów, które wykorzystaliśmy w naszym projekcie.

Pozostałe zdjęcia: Pomysł na gabinet z kolorowym regałem na książki Nowoczesny regał na książki w domowym biurze Wnętrze nowoczesnego gabinetu z fototapetą na ścianie Pomysł na szafki w gabinecie domowym Pomysł na aranżację wnętrza pokoju dla dziewczynki w wieku wczesnoszkolnym Pomysł na wykończenie ścian w pokoju dla dziewczynki Pomysł na biurko i regał w pokoju dla dziewczynki Aranżacja ściany z biurkiem w pokoju dziecięcym Wykończenie niewielkiej łazienki z wanną przeznaczonej dla dziewczynki Pomysł na wannę z parawanem Aranżacja łazienki z wanną Projekt nowoczesnej niewielkiej łazienki z wanną Dekoracyjny grzejnik łazienkowy Zabudowa stelaża podtynkowego miski ustępowej Kolorowe oświetlenie led w nowoczesnej łazience Oświetlenie RGB w łazience

Kontakt z architektem: Magdalena Kidoñ Architekt Kraków Magdalena Kidoń
info@projektowanie-wnetrz.com 601 671 184

Podobne projekty