Aranżacja wnętrz salonu z kominkiem salon połączony z jadalnią

Nazwa projektu

Projekt mieszkania na ul.Stradomskiej w Krakowie

Kategoria

projekty wnêtrz mieszkañ i domów jednorodzinnych

Projekt został opracowany przez zespół jmsSTUDIOs.c Magdalena Kidoñ Michal Smolarski, w której w tym czasie Magdalena Kidoń była wspólnikiem.

Projekt mieszkania na ul. Stradomskiej w Krakowie to harmonijna aranżacja wnętrz, która łączy w sobie chłodne i wysublimowane elementy. Ciemne ściany w połączeniu z jasnym kominkiem narożnym tworzą przytulny i ciepły klimat w salonie, który jest połączony z jadalnią. Kominek narożny stanowi centralny punkt tego wnętrza, który dodatkowo ociepla i wzbogaca przestrzeń. Projekt mieszkania na Stradomskiej to idealne połączenie funkcjonalności i estetyki, które sprawia, że jest to miejsce, w którym można się zrelaksować i cieszyć z chwil spędzonych z rodziną i przyjaciółmi.

Pozostałe zdjęcia: Aranżacja wnętrz salonu z kominkiem salon połączony z jadalnią Pomysł na czarno - biały aneks kuchenny połączony z jadalnią i salonem Projekt strefy wejścia w mieszkaniu projekt aranżacji wnętrz korytarza Projekt garderoby jako zabudowa meblowa wykończona lustrem Aranżacja wnętrza holu wejściowego w mieszkaniu w kamienicy Projekt eksluzywnej małej łazienki z prysznicem kolor szary w łazience Pomysł na dekorację ściany z płytek gresowych w pokoju Pomysł na aranżację pokoju z biurkiem pod oknem Aranżacja wnętrz otwartej sypialni z dużym łóżkiem Projekt aranżacji wnętrz sypialni z małą łazienką z prysznicem

Kontakt z architektem: Magdalena Kidoñ Architekt Kraków Magdalena Kidoń
info@projektowanie-wnetrz.com 601 671 184

Podobne projekty