Niewielki aneks kuchenny połączony z jadalnią i salonem

Nazwa projektu

Aranżacja wnętrz mieszkania pod wynajem w Krakowie

Kategoria

projekty wnêtrz mieszkañ i domów jednorodzinnych

Jeśli szukasz inspiracji do aranżacji wnętrz mieszkania pod wynajem w Krakowie, to zdjęcie Niewielki aneks kuchenny połączony z jadalnią i salonem może być doskonałym punktem wyjścia. Projekt, który stworzyłem, to połączenie białej zabudowy kuchni z szarym blatem i drewnianymi szafkami wiszącymi. Szafki wiszące są otoczone ramą z blatu, a ściana między nimi wykończona jest szkłem lakobel w kolorze szarym, który doskonale komponuje się z blatem.

Aranżacja wnętrz mieszkania pod wynajem w Krakowie wymaga odpowiedniego doboru materiałów, kolorów i mebli. W projekcie, który stworzyłem, wykorzystałem trwałe i wytrzymałe materiały, które są w stanie wytrzymać intensywne użytkowanie. Wszystkie meble są wykonane z trwałych materiałów, takich jak drewno, szkło i stal, które są odporne na uszkodzenia i zużycie.

Mieszkanie pod wynajem w Krakowie może być piękne i funkcjonalne. Wystarczy wybrać odpowiedni projekt i wybrać odpowiednie materiały i meble, aby stworzyć piękne i praktyczne wnętrze. Moja aranżacja wnętrz mieszkania pod wynajem w Krakowie to doskonały przykład na to, jak można połączyć trwałe materiały z pięknym wyglądem.

Pozostałe zdjęcia: Salon z aneksem kuchennym w mieszkaniu na wynajem Mieszkanie w kolorze biało czarnym z drewnianymi akcentami Niewielki aneks kuchenny połączony z jadalnią i salonem Wejście do mieszkania z otwartym salonem i jadalnią  Wykończenie ścian wejścia do mieszkania Wykończenie ścian korytarza w mieszkaniu Wykończenie ścian nowoczesnej łazienki Aranżacja nowoczesnej łazienki w kolorach bieli i czerni Nowoczesna łazienka z prysznicem wnękowym Nowoczesna sypialnia w mieszkaniu pod wynajem Tapicerowane wykończenie ściany za łóżkiem w sypialni Tapicerowany zagłówek łóżka Nowoczesna sypialnia dwuosobowa w mieszkaniu pod wynajem Pokój w stylu hotelowym w mieszkaniu pod wynajem Wykończenie ściany za łóżkiem w sypialni Wykończenie ściany tynkiem strukturalnym o fakturze betonu

Kontakt z architektem: Magdalena Kidoñ Architekt Kraków Magdalena Kidoń
info@projektowanie-wnetrz.com 601 671 184

Podobne projekty