Pomysł na wykończenie ścian w pokoju dla dziewczynki

Nazwa projektu

Pomysł na kolorowe wnętrze nowoczesnego mieszkania

Kategoria

projekty wnêtrz mieszkañ i domów jednorodzinnych

Zaprojektowane przeze mnie wnętrze nowoczesnego mieszkania to idealne miejsce do zabawy dla dziewczynki w wieku 6 lat. Ścianę za łóżkiem wykończono panelami filcowymi, tworząc formę oparcia. Delikatne oświetlenie wnętrza pozwala na dopasowanie natężenia do potrzeb dziecka. Przezroczyste stoliki firmy Kartel zestawione z półeczkami otwartymi tworzą przestrzeń do zabawy. Uzupełnieniem jest dekoracyjna mapa świata na ścianie, która kolorystycznie dopasowana jest do pozostałych elementów wykończenia wnętrza.

Jeśli szukasz nowoczesnego wnętrza dla swojego dziecka, to jest to idealny projekt. Użyłam filcowych paneli do wykończenia ściany, dopasowanego oświetlenia do potrzeb dziecka oraz przezroczystych stolików i półeczek do zabawy. Przyciągająca uwagę dekoracyjna mapa świata na ścianie uzupełnia całość.

Jeśli chcesz zrealizować podobny projekt, to zapraszam do kontaktu. Chętnie odpowiem na wszystkie pytania i pomogę Ci w jego realizacji.

Pozostałe zdjęcia: Pomysł na gabinet z kolorowym regałem na książki Nowoczesny regał na książki w domowym biurze Wnętrze nowoczesnego gabinetu z fototapetą na ścianie Pomysł na szafki w gabinecie domowym Pomysł na aranżację wnętrza pokoju dla dziewczynki w wieku wczesnoszkolnym Pomysł na wykończenie ścian w pokoju dla dziewczynki Pomysł na biurko i regał w pokoju dla dziewczynki Aranżacja ściany z biurkiem w pokoju dziecięcym Wykończenie niewielkiej łazienki z wanną przeznaczonej dla dziewczynki Pomysł na wannę z parawanem Aranżacja łazienki z wanną Projekt nowoczesnej niewielkiej łazienki z wanną Dekoracyjny grzejnik łazienkowy Zabudowa stelaża podtynkowego miski ustępowej Kolorowe oświetlenie led w nowoczesnej łazience Oświetlenie RGB w łazience

Kontakt z architektem: Magdalena Kidoñ Architekt Kraków Magdalena Kidoń
info@projektowanie-wnetrz.com 601 671 184

Podobne projekty