Zabudowa drewniana ściany w łazience z marmurowymi płytkami

Nazwa projektu

Błękitna sypialnia i łazienka w stylu Modern Classic

Kategoria

projekty wnêtrz mieszkañ i domów jednorodzinnych

Witaj na mojej stronie, gdzie mogę się pochwalić najnowszym projektem wnętrza o nazwie Błękitna sypialnia i łazienka w stylu Modern Classic. Pragnę podzielić się szczegółami dotyczącymi tej unikalnej aranżacji, która z pewnością spełni oczekiwania poszukujących elegancji i nowoczesności.

Zabudowa drewniana ściany w łazience z marmurowymi płytkami to jedno z najważniejszych elementów tego projektu. Zastosowanie stelaża podtynkowego wykończonego płytą meblową drewnopodobną nie tylko nadaje przestrzeni elegancji, ale również maksymalizuje funkcjonalność. Grzejnik płytowy biały firmy Therma nie tylko doskonale wpisuje się w nowoczesny klimat, ale także zapewnia efektywną regulację temperatury w łazience.

Wyjątkowy nacisk został położony na estetykę poprzez zastosowanie płytki gresowej z marmurowym wzorem na ścianie. To nie tylko podkreśla charakter pomieszczenia, ale również tworzy harmonię z resztą aranżacji. Jeśli szukasz inspiracji do swojego projektu wnętrza, to zapraszam do obejrzenia zdjęć i odkrycia, jak nowoczesność i klasyczna elegancja mogą współistnieć w doskonałej symbiozie.

Pozostałe zdjęcia: Sypialnia w stylu Modern Classic z szarym tapicerowanym zagłówkiem w jodełkę Sypialnia z miejscem do pracy w stylu Modern Classic z niebieskim sufitem Oświetlenie do czytania w sypialni szarym tapicerowanym zagłówkiem w jodełkę Zabudowa drewniana ściany w łazience z marmurowymi płytkami Złota deszczownica podtynkowa w łazience w stylu Modern Classic

Kontakt z architektem: Magdalena Kidoñ Architekt Kraków Magdalena Kidoń
info@projektowanie-wnetrz.com 601 671 184

Podobne projekty