Pokój młodzieżowy na poddaszu

Nazwa projektu

Pokój dla chłopca ze ścianką wspinaczkową

Kategoria

projekty wnêtrz mieszkañ i domów jednorodzinnych

Jeśli szukasz projektu, który pozwoli Twojemu dziecku wyrazić swoją kreatywność, to nasz pokój dla chłopca ze ścianką wspinaczkową jest idealnym rozwiązaniem. Pokój na poddaszu został zaprojektowany z myślą o młodych ludziach, którzy szukają nowych, ciekawych doświadczeń. Ściana wspinaczkowa jest idealnym sposobem na aktywne spędzanie czasu, a zastosowane w nim materiały są bezpieczne i trwałe.

Aby stworzyć miejsce, w którym dziecko będzie się czuło wyjątkowo, zaprojektowaliśmy otwarty regał na książki, zabawki i inne przedmioty. Jedną z kolumn regału zaaranżowano jako półki - huśtawki, za którymi zastosowano farbę tablicową. To idealne miejsce na sekretne, dziecięce zapiski.

Konstrukcja ścianki wspinaczkowej jest wytrzymała i bezpieczna, dzięki czemu Twoje dziecko może w pełni cieszyć się wspinaczką. Pokój młodzieżowy na poddaszu to idealne miejsce do zabawy, odkrywania i eksplorowania. To projekt, który pozwoli Twojemu dziecku wyrazić swoją kreatywność i cieszyć się zabawą.

Pozostałe zdjęcia: Pokój dziecięcy ze ścianką wspinaczkową Farba tablicowa w pokoju dziecięcym Pokój młodzieżowy na poddaszu Pokój dla chłopca na poddaszu Pokój młodzieżowy z fototapetą i z żółtym akcentem

Kontakt z architektem: Magdalena Kidoñ Architekt Kraków Magdalena Kidoń
info@projektowanie-wnetrz.com 601 671 184

Podobne projekty