Przytulna sypialnia dla młodej kobiety na poddaszu

Nazwa projektu

Aranżacja poddasza w stylu skandynawskim

Kategoria

projekty wnêtrz mieszkañ i domów jednorodzinnych

Czy szukasz inspiracji do urządzenia poddasza w stylu skandynawskim? Ten projekt to idealny przykład, jak wykorzystać przestrzeń i stworzyć przytulną sypialnię dla młodej kobiety. Przytulny charakter wnętrza został osiągnięty dzięki zastosowaniu drewnianych, nachylonych pod kątem nóżek, które nadają lekkości i nie przytłaczają wnętrza swoją kubaturą. Dodatkowo, zapewniono miejsce na przechowywanie poprzez zaprojektowanie dużej szafy w zabudowie oraz komody.

Ten projekt to idealny przykład jak stworzyć piękne i funkcjonalne wnętrze z wykorzystaniem skandynawskich elementów. Wykorzystano tu naturalne materiały, takie jak drewno i kamień, aby stworzyć przytulny i jednocześnie nowoczesny wystrój. Ściany zostały pomalowane na jasne kolory, co nadaje wnętrzu lekkości i przestronności.

Jeśli szukasz pomysłu na urządzenie poddasza w stylu skandynawskim, ten projekt to idealne rozwiązanie. Wykorzystano tu naturalne materiały i jasne kolory, aby stworzyć przytulną sypialnię dla młodej kobiety. Przytulny charakter wnętrza został osiągnięty dzięki zastosowaniu drewnianych, nachylonych pod kątem nóżek, oraz zaprojektowaniu dużej szafy w zabudowie i komody.

Pozostałe zdjęcia: Strefa dzienna w stylu skandynawskim na poddaszu Oświetlenie strefy wejścia mieszkania na poddaszu Projekt jadalni na poddaszu w stylu skandynawskim Salon na poddaszu w domu jednorodzinnym Projekt mieszkania w stylu skandynawskim na poddaszu domu jednorodzinnego Kuchnia w stylu skandynawskim na poddaszu domu jednorodzinnego  Projekt kuchni ze skosami i oknem połaciowym Łazienka w jasnych kolorach na poddaszu Łazienka na poddaszu z oknem połaciowym Projekt jasnej sypialnia dla młodej kobiety na poddaszu Przytulna sypialnia dla młodej kobiety na poddaszu  Garderoba w sypialni na poddaszu z oświetleniem led

Kontakt z architektem: Magdalena Kidoñ Architekt Kraków Magdalena Kidoń
info@projektowanie-wnetrz.com 601 671 184

Podobne projekty