Projekt aranżacji wnętrz otwartej nowoczesnej kuchni

Nazwa projektu

Projekt wnętrz domu jednorodzinnego w Krakowie

Kategoria

projekty wnêtrz mieszkañ i domów jednorodzinnych

Projekt został opracowany przez zespół jmsSTUDIOs.c Magdalena Kidoñ Michal Smolarski, w której w tym czasie Magdalena Kidoń była wspólnikiem.

Zaprojektowana przeze mnie nowoczesna kuchnia w Krakowie jest wyrazem współczesnego stylu. Wnętrze zostało stworzone z myślą o wygodzie i funkcjonalności. Wykorzystując wysokiej jakości materiały i technologie, stworzyłem przytulne i stylowe miejsce do gotowania. Wielkoformatowe płytki Marazzi nadają chłodnego wyrazu spójnej kuchni, a otwarta przestrzeń zapewnia wygodę i swobodę. Dodatkowo, wygodne siedziska i wysokiej jakości meble dopełniają całości.

Projekt wnętrz domu jednorodzinnego w Krakowie jest przykładem jak wykorzystać przestrzeń w nowoczesnym stylu. Wykorzystałem nowoczesne technologie, aby stworzyć wyjątkowe wnętrze, które będzie pasować do każdego stylu życia. Wykorzystałem także nowoczesne materiały, takie jak wielkoformatowe płytki Marazzi, aby stworzyć ciekawe i funkcjonalne wnętrze.

Jeśli szukasz inspiracji do stworzenia wyjątkowego i nowoczesnego wnętrza, to projekt wnętrz domu jednorodzinnego w Krakowie jest idealnym rozwiązaniem. Zastosowanie wysokiej jakości materiałów i nowoczesnych technologii pozwoli Ci stworzyć wyjątkowe miejsce do gotowania, które będzie wyglądać pięknie i służyć przez lata.

Pozostałe zdjęcia: Nowoczesna biała łazienka na poddaszu z dodatkiem zieleni Łazienka dla dzieci w domu jednorodzinnym Aranżacja nowoczesnego salonu z zieloymi dodatkami Dekoracja nowoczesnego wnętrza salonu z ciekawymi dodatkami Projekt salonu z grafiką Banksy ego Strefa dzienna w salonie z antresolą Projekt aranżacji wnętrz Pomysł na biała kuchnia z wyspą kuchenną, okap wyspowy Projekt aranżacji wnętrz otwartej nowoczesnej kuchni Pomysł na aranżację salonu z minimalistycznym kominkiem Ściana wykończona płytami z betonu architektonicznego Projekt małej łazienki z zieloną plamą kolorystyczną Pomysł na aranżację wnętrza łazienka z wanną wolnostojącą Projekt aranżacji wnętrz łazienki na poddaszu

Kontakt z architektem: Magdalena Kidoñ Architekt Kraków Magdalena Kidoń
info@projektowanie-wnetrz.com 601 671 184

Podobne projekty