Wnętrze sypialni mieszkania na wynajem w standardzie Premium

Nazwa projektu

Realizacja wnętrz mieszkania na wynajem dla klienta PREMIUM

Kategoria

projekty wnêtrz mieszkañ i domów jednorodzinnych

Witaj na stronie mojego najnowszego projektu - Realizacja wnętrz mieszkania na wynajem dla klienta PREMIUM. To wyjątkowe mieszkanie zostało zaprojektowane z myślą o spełnieniu oczekiwań najbardziej wymagających klientów poszukujących luksusowego i funkcjonalnego miejsca do wynajęcia.

Wnętrze sypialni, które prezentujemy, to prawdziwa oaza spokoju i stylu. Tapeta od firmy ubierzswojesciany.pl stanowi nie tylko wyraz artystycznego podejścia do designu, ale także kluczowy element nadający pomieszczeniu charakteru. Dodatkowo, z myślą o optymalnym wykorzystaniu przestrzeni, zdecydowaliśmy się na meble na wymiar, które doskonale współgrają z estetyką mieszkania i spełniają wszelkie oczekiwania co do funkcjonalności.

Nasz projekt to nie tylko wyrafinowane wnętrze, ale także miejsce, w którym detale odgrywają kluczową rolę. Stoliki kawowe z IKEA to doskonały przykład kontroli budżetu inwestycji z praktycznością. Zachęcamy do przeglądania galerii zdjęć, aby zobaczyć więcej inspiracji i poznać szczegóły naszego projektu, który z pewnością sprosta oczekiwaniom poszukujących ekskluzywnego mieszkania na wynajem.

Pozostałe zdjęcia: Wnętrze sypialni mieszkania na wynajem w standardzie Premium Przytulna sypialnia w stylu skandynawskim w mieszkaniu na wynajem wykończonym w standardzie Premium Sypialnia w stylu skandynawskim z ciekawą tapetą i nowoczesnym oświetleniem Lampy wiszące w stylu skandynawskim Realizacja wnętrz mieszkania na wynajem w Krakowie Realizacja wnętrz mieszkania na wynajem z kuchnią w kolorze różowym Pomysłowe złote uchwyty meblowe Wykończenie mieszkania w delikatnych pastelowych kolorach Realizacja nowoczesnego przedpokoju we wnętrzu mieszkania na wynajem realizacja oryginalnej i minimalistycznej łazienki w mieszkaniu na wynajem Nowoczesna łazienka z szarymi płytkami typu lastriko

Kontakt z architektem: Magdalena Kidoñ Architekt Kraków Magdalena Kidoń
info@projektowanie-wnetrz.com 601 671 184

Podobne projekty