Aranżacja wnętrz niewielkiej sypialni w mieszkaniu dwupokojowym

Nazwa projektu

Realizacja wnętrz mieszkania pod wynajem w Browar Lubicz

Kategoria

projekty wnêtrz mieszkañ i domów jednorodzinnych

Realizacja wnętrz mieszkania pod wynajem w Browar Lubicz to projekt, który wykorzystuje każdy centymetr wnętrza, aby stworzyć funkcjonalne i przytulne wnętrza. Na zdjęciu prezentowana jest aranżacja niewielkiej sypialni w mieszkaniu dwupokojowym. Po lewej stronie znajduje się szafa ubraniowa zaprojektowana na całej ścianie. Mebel o białym froncie z niewielką aplikacją drewnianą wpisuje się we wnętrze, jednocześnie nie zmniejszając przestrzeni. W centralnej części zdjęcia można dostrzec lustro zaprojektowane na ścianie, w którym szafa oraz oświetlenie sufitowe ma swoją kontynuację, powiększając niewielką przestrzeń. Po prawej stronie widoczna jest zabudowa łóżka wraz z szafkami wiszącymi. Szafki wiszące nad łóżkiem są rezerwową powierzchnią magazynową, której zawsze brakuje w niewielkich wnętrzach.

Projekt wnętrz mieszkania pod wynajem w Browar Lubicz to wspaniały przykład na to, jak można wykorzystać każdy centymetr wnętrza, aby stworzyć funkcjonalne i estetyczne wnętrze. Przestrzeń została zaprojektowana tak, aby była funkcjonalna i wygodna dla użytkowników. Wykorzystano wszystkie dostępne elementy, aby stworzyć wyjątkowe wnętrze, w którym każdy element ma swoje miejsce.

Realizacja wnętrz mieszkania pod wynajem w Browar Lubicz to projekt, który pokazuje, jak można wykorzystać każdy centymetr wnętrza, aby stworzyć przytulne i funkcjonalne wnętrze. Projekt został zaprojektowany z dbałością o każdy detal, aby stworzyć wyjątkowe wnętrze, w którym każdy element ma swoje miejsce.

Pozostałe zdjęcia: Sposób na wykończenie wnętrza mieszkania pod wynajem w Krakowie Pomysł na aranżację mieszkania przeznaczonego pod wynajem w Krakowie Mieszkanie z otwartą kuchnią Pomysł na stół barowy z hokerami Pomysł na kuchnię w mieszkaniu pod wynajem w browar Lubicz w Krakowie Pomysł na brązową kuchnię w mieszkaniu inwestycyjnym w Browar Lubicz Pomysł na wykończenie mieszkania pod wynajem w Krakowie Mieszkanie w kolorach brązu Wykończenie wnętrz nowoczesnego mieszkania pod wynajem Realizacja aranżacji wnętrz mieszkania pod wynajem Pomysł na szafę w korytarzu Pomysł na wykończenie korytarza w niewielkim nowoczesnym mieszkaniu pod wynajem Pomysł na zabudowę z telewizorem wiszącym Szafka RTV w salonie Duże lustro we wnętrzu Pomysł na wykończenie ścian w korytarzu wejściowym Pomysł na wykończenie salonu w mieszkaniu dwupokojowym pod wynajem Pomysł na aranżację wnętrza salonu w mieszkaniu dwupokojowym Aranżacja wnętrz niewielkiej sypialni w mieszkaniu dwupokojowym Aranżacja wnętrz niewielkiej łazienki w kolorach biało czarnych Pomysł na szafę w niewielkiej nowoczesnej łazience w mieszkaniu dwupokojowym Nowoczesna łazienka w kolorach biało czarnych

Kontakt z architektem: Magdalena Kidoñ Architekt Kraków Magdalena Kidoń
info@projektowanie-wnetrz.com 601 671 184

Podobne projekty