Wykończenie wnętrz nowoczesnego mieszkania pod wynajem

Nazwa projektu

Realizacja wnętrz mieszkania pod wynajem w Browar Lubicz

Kategoria

projekty wnêtrz mieszkañ i domów jednorodzinnych

Zaprojektowanie wnętrza mieszkania pod wynajem w Browar Lubicz stanowiło dla nas wyzwanie, któremu podołaliśmy. Przyjęty przez nas styl nowoczesny został wzbogacony o ciekawy zabieg, jakim jest stosowanie lustra. Użycie lustra w odpowiednim miejscu optycznie powiększa wnętrze i nadaje mu niepowtarzalny charakter. W niniejszym projekcie zastosowano lustro na całej ścianie między drzwiami do łazienki i sypialni. Odbicie w lustrze zostało wykorzystane do powiększenia przestrzeni i podkreślenia wyjątkowego charakteru wnętrza. Dodatkowo w lustrze odbija się szafa oraz podręczny stolik w korytarzu wejściowym.

Zaprojektowane wnętrze mieszkania pod wynajem w Browar Lubicz to przykład na to, jak w prosty sposób można wykorzystać lustro w aranżacji wnętrza. Zastosowanie lustra w odpowiednim miejscu pozwala optycznie powiększyć przestrzeń i nadać jej unikalny charakter. Projektując wnętrze zawsze należy przemyśleć lokalizację lustra, aby odbicie było atrakcyjne i podnosiło walory mieszkania.

Jeśli szukasz inspiracji do aranżacji wnętrza, to projekt realizacji mieszkania pod wynajem w Browar Lubicz może być dla Ciebie źródłem inspiracji. Przyjrzyj się bliżej zastosowanym rozwiązaniom i wykorzystaj je w swoim wnętrzu.

Pozostałe zdjęcia: Sposób na wykończenie wnętrza mieszkania pod wynajem w Krakowie Pomysł na aranżację mieszkania przeznaczonego pod wynajem w Krakowie Mieszkanie z otwartą kuchnią Pomysł na stół barowy z hokerami Pomysł na kuchnię w mieszkaniu pod wynajem w browar Lubicz w Krakowie Pomysł na brązową kuchnię w mieszkaniu inwestycyjnym w Browar Lubicz Pomysł na wykończenie mieszkania pod wynajem w Krakowie Mieszkanie w kolorach brązu Wykończenie wnętrz nowoczesnego mieszkania pod wynajem Realizacja aranżacji wnętrz mieszkania pod wynajem Pomysł na szafę w korytarzu Pomysł na wykończenie korytarza w niewielkim nowoczesnym mieszkaniu pod wynajem Pomysł na zabudowę z telewizorem wiszącym Szafka RTV w salonie Duże lustro we wnętrzu Pomysł na wykończenie ścian w korytarzu wejściowym Pomysł na wykończenie salonu w mieszkaniu dwupokojowym pod wynajem Pomysł na aranżację wnętrza salonu w mieszkaniu dwupokojowym Aranżacja wnętrz niewielkiej sypialni w mieszkaniu dwupokojowym Aranżacja wnętrz niewielkiej łazienki w kolorach biało czarnych Pomysł na szafę w niewielkiej nowoczesnej łazience w mieszkaniu dwupokojowym Nowoczesna łazienka w kolorach biało czarnych

Kontakt z architektem: Magdalena Kidoñ Architekt Kraków Magdalena Kidoń
info@projektowanie-wnetrz.com 601 671 184

Podobne projekty