Nowoczesna i komfortowa aranżacja wejścia w mieszkaniu na wynajem

Nazwa projektu

Męskie mieszkanie przeznaczone na wynajem w Krakowie

Kategoria

projekty wnêtrz mieszkañ i domów jednorodzinnych

Witaj na stronie projektu "Męskie Mieszkanie" w Krakowie! Tutaj zanurzysz się w świat nowoczesnego i komfortowego wnętrza, stworzonego z myślą o doskonałym doświadczeniu mieszkania. Projekt ten to mieszanka stylu industrialnego i nowoczesnego, z naciskiem na funkcjonalność i estetykę.

Zaczynając od wejścia, zobaczysz, jak harmonijnie łączymy szarość z ciepłym drewnem i intensywnym rudo-pomarańczowym akcentem w postaci szafy wnękowej. To nie tylko praktyczne miejsce na ubrania, ale również element wyrazistej aranżacji. Szklane drzwi do łazienki, w odcieniu grafitowego i mlecznego szkła, dodają oryginalności i wprowadzają nowoczesny element do przestrzeni. Podświetlone lustro oraz ławka z półkami na buty w strefie wejścia to kolejne detale, które nadają charakteru temu wnętrzu.

Całość dopełniają szare płytki z kamiennym wzorem na podłodze, tworząc spójną całość i dodając elegancji. To mieszkanie zostało zaprojektowane z myślą o mężczyznach, którzy cenią sobie nie tylko funkcjonalność, ale także stylowe i nowoczesne wnętrza. Zapraszamy do odkrywania projektu Męskie Mieszkanie - idealnego miejsca na wynajem w sercu Krakowa!

Pozostałe zdjęcia: Aranżacja męskiego wnętrza salonu z aneksem kuchennym Komfortowe wnętrze nowoczesnego salonu w kolorach szarości w dwupokojowym mieszkaniu w Krakowie Wnętrza mieszkania dwupokojowego wykończone w nowoczesnym stylu Wnętrza salonu połączonego z aneksem kuchennym Realizacja wnętrz kuchni w kolorze szarym z rudym akcentem dekoracyjnym Nowoczesna i komfortowa aranżacja wejścia w mieszkaniu na wynajem Wnętrza ciemnej łazienki w kolorze szaro czarnym z pomarańczowym akcentem

Kontakt z architektem: Magdalena Kidoñ Architekt Kraków Magdalena Kidoń
info@projektowanie-wnetrz.com 601 671 184

Podobne projekty