Strefa dzienna w stylu skandynawskim na poddaszu

Nazwa projektu

Aranżacja poddasza w stylu skandynawskim

Kategoria

projekty wnêtrz mieszkañ i domów jednorodzinnych

Jeśli szukasz inspiracji do aranżacji poddasza w stylu skandynawskim, to mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie. Nasz projekt to połączenie lekkich, nowoczesnych mebli w stylu skandynawskim, które nadają wnętrzu bezpretensjonalny, młodzieżowy charakter. Biele i szarości zostały przełamane dodatkami w kolorze mięty oraz elementami drewnianymi. Na uwagę zasługują lampy wiszące AQFORM, które stanowią subtelny akcent dekoracyjny oraz doświetlają strefę jadalnianą. Strefa będzie pełnić funkcję miejsca do pracy, nauki oraz relaksu.

Nasza aranżacja poddasza w stylu skandynawskim została starannie zaprojektowana, aby zapewnić Ci komfort i wygodę. Meble wybrane zostały z myślą o ergonomii i funkcjonalności. Dodatkowo, do wystroju wnętrza wykorzystano naturalne materiały, takie jak drewno i kamień, które nadają przestrzeni ciepła i przytulności.

Jeśli szukasz inspiracji do aranżacji poddasza w stylu skandynawskim, to nasz projekt jest idealnym rozwiązaniem. Zastosowane materiały i meble pozwolą Ci stworzyć wyjątkowy wystrój, który będzie służyć Ci przez wiele lat.

Pozostałe zdjęcia: Strefa dzienna w stylu skandynawskim na poddaszu Oświetlenie strefy wejścia mieszkania na poddaszu Projekt jadalni na poddaszu w stylu skandynawskim Salon na poddaszu w domu jednorodzinnym Projekt mieszkania w stylu skandynawskim na poddaszu domu jednorodzinnego Kuchnia w stylu skandynawskim na poddaszu domu jednorodzinnego  Projekt kuchni ze skosami i oknem połaciowym Łazienka w jasnych kolorach na poddaszu Łazienka na poddaszu z oknem połaciowym Projekt jasnej sypialnia dla młodej kobiety na poddaszu Przytulna sypialnia dla młodej kobiety na poddaszu  Garderoba w sypialni na poddaszu z oświetleniem led

Kontakt z architektem: Magdalena Kidoñ Architekt Kraków Magdalena Kidoń
info@projektowanie-wnetrz.com 601 671 184

Podobne projekty