Realizacja nowoczesnego przedpokoju we wnętrzu mieszkania na wynajem

Nazwa projektu

Realizacja wnętrz mieszkania na wynajem dla klienta PREMIUM

Kategoria

projekty wnêtrz mieszkañ i domów jednorodzinnych

Witamy na stronie prezentującej projekt - mieszkania na wynajem dla klienta PREMIUM. Chcieliśmy podkreślić nie tylko funkcjonalność, ale także wyjątkowy charakter przestrzeni, co szczególnie widoczne jest w nowoczesnym przedpokoju. Metalowe lustro arkadowe, nietypowo powieszone do góry nogami, to nie tylko funkcjonalny element, ale także artystyczny akcent, który nadaje przedpokoju nowego wyrazu i wprowadza unikalny styl.

W tym projekcie zdecydowaliśmy się na zakup nowoczesnej ławki Gina znanego sklepu internetowego pakamera.pl. To nie tylko stylowe siedzisko do przedpokoju, ale również funkcjonalny mebel, który idealnie wpisuje się w nowoczesne i minimalistyczne wnętrza. Solidne metalowe półki umożliwiają przechowywanie obuwia, co sprawia, że przestrzeń jest nie tylko estetyczna, ale także praktyczna dla mieszkańców.

Wnętrza mieszkania charakteryzują się biało-szarą kolorystyką, która została urozmaicona delikatnym pudrowym różem zastosowanym na meblach w kuchni oraz w łazience. Ta subtelna gra kolorów sprawia, że przestrzeń nabiera charakteru i harmonii. Zachęcamy do przeglądania galerii zdjęć, aby odkryć więcej inspiracji i zobaczyć, jak można połączyć nowoczesność z indywidualnym stylem we wnętrzach mieszkania na wynajem.

Pozostałe zdjęcia: Wnętrze sypialni mieszkania na wynajem w standardzie Premium Przytulna sypialnia w stylu skandynawskim w mieszkaniu na wynajem wykończonym w standardzie Premium Sypialnia w stylu skandynawskim z ciekawą tapetą i nowoczesnym oświetleniem Lampy wiszące w stylu skandynawskim Realizacja wnętrz mieszkania na wynajem w Krakowie Realizacja wnętrz mieszkania na wynajem z kuchnią w kolorze różowym Pomysłowe złote uchwyty meblowe Wykończenie mieszkania w delikatnych pastelowych kolorach Realizacja nowoczesnego przedpokoju we wnętrzu mieszkania na wynajem realizacja oryginalnej i minimalistycznej łazienki w mieszkaniu na wynajem Nowoczesna łazienka z szarymi płytkami typu lastriko

Kontakt z architektem: Magdalena Kidoñ Architekt Kraków Magdalena Kidoń
info@projektowanie-wnetrz.com 601 671 184

Podobne projekty