Wykończenie wnętrza nowoczesnej łazienki z dwiema umywalkami

Nazwa projektu

Aranżacja wnętrz domu pod Krakowem wnętrze z cegłą

Kategoria

projekty wnêtrz mieszkañ i domów jednorodzinnych

Ciesz się ogromnym potencjałem jaki daje aranżacja wnętrz domu pod Krakowem. Wnętrze z cegłą to projekt, który wykorzystuje nowoczesne techniki, aby stworzyć wyjątkowe miejsce do życia. W tym projekcie została zastosowana wykończenie wnętrza nowoczesnej łazienki z dwiema umywalkami. Łazienka jest długa i wąska, jednak zastosowanie lustra od poziomu blatu umywalek do sufitu sprawia, że pomieszczenie staje się bardzo przestronne i atrakcyjne. Dodatkowo, kinkiety nad umywalkami po odbiciu w lustrze otrzymują zupełnie nowy kształt. Przestrzenna dekoracja na ścianie również doskonale się odbija w lustrze, powiększając optycznie pomieszczenie.

Jeśli szukasz pomysłu na wykończenie wnętrza nowoczesnej łazienki z dwiema umywalkami, to projekt aranżacji wnętrz domu pod Krakowem wnętrze z cegłą jest idealnym rozwiązaniem. Wykorzystaj nowoczesne techniki, aby stworzyć przestrzeń, która będzie wyjątkowa i przyjemna do życia.

Poznaj możliwości, jakie daje aranżacja wnętrz domu pod Krakowem wnętrze z cegłą. Wykorzystaj nowoczesne techniki, aby stworzyć wyjątkowe miejsce do życia. Zastosowanie lustra od poziomu blatu umywalek do sufitu sprawia, że pomieszczenie staje się bardzo przestronne i atrakcyjne. Kinkiety nad umywalkami po odbiciu w lustrze otrzymują zupełnie nowy kształt. Przestrzenna dekoracja na ścianie również doskonale się odbija w lustrze, powiększając optycznie pomieszczenie.

Pozostałe zdjęcia: Nowoczesne wnętrze mieszkania z cegłą na ścianie Wnętrze w kolorach białych i czarnych Ciemne drewno we wnętrzu Kuchnia w stylu loft Cegła i beton we wnętrzu Wnętrze salonu z drewnianymi żaluzjami Aranżacja ściany z telewizorem wiszącym Pomysł na ścianę z TV Aranżacja długie korytarza w mieszkaniu Aranżacja klatki schodowej w domu jednorodzinnym Wykończenie ścian na klatce schodowej w domu jednorodzinym Wykończenie wnętrza nowoczesnej łazienki z dwiema umywalkami Grafitowe płytki w łazience Dekoracja przestrzenna ściany Pomysł na wykończenie mebli w łazience Nowoczesna łazienka z wnęką prysznicową Ciekawa aranżacja ściany za łóżkiem w sypialni Aranżacja wnętrz  nowoczesnej sypialni w domu jednorodzinnym Regał na książki w nowoczesnej sypialni

Kontakt z architektem: Magdalena Kidoñ Architekt Kraków Magdalena Kidoń
info@projektowanie-wnetrz.com 601 671 184

Podobne projekty